Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerinted meddig fog tartani...

Szerinted meddig fog tartani itthon a járvány?

Figyelt kérdés
Kizártnak tartom, hogy júniusig tartson.
2020. márc. 26. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem október 12-ig.
2020. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Most már június-júliusi tetőzést mondanak :(


Ebből lehet szeptember is.

2020. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szeptemberig biztos
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért tartod kizártnak? Pár hete sokan azt is kizártnak tartották, hogy egyáltalán eléri Európát :(
2020. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem májusra lecseng. sehol sem tartott a durva helyzet 4 hónapig, miért pont itt tartana addig? Konkrétan ember nincs sehol az utcán, mintha már élne a kijárási tilalom. Mi két hete nem voltunk kint, az üzletünket önként bezártuk. Amúgy szerintem rengetegen átestek már rajta úgy, hogy nem is tudnak róla.
2020. márc. 26. 15:09
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Hát itt ahol élek, kisebb település, ugyanúgy mászkálnak. Az ablakomból látom. És ez egy félreeső utca. De szerintem még így is szigorúbban betartjuk a szabályokat, mint az olaszok vagy a spanyolok.
2020. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi Budapesten élünk. Én videókon látom, hogy üres még a belváros is, az üzlet be van zárva. Vannak még ismerőseink akik ritkán be kell hogy menjenek dolgozni, velük telfonon beszélünk, és ők is mondják hogy még autófrogalom sincs.
2020. márc. 26. 15:16
 8/20 A kérdező kommentje:
az összes üzlet be van zárva.
2020. márc. 26. 15:16
 9/20 anonim ***** válasza:

Kb már most 2000 fertőzött van minimum és durván növekszik. Ez a 2 hetes állapot.


Tranzitország, felelőtlen polgárok, multikulti Budapest... Közép-Európa szemetesgödre kb.


Amíg nem lesz kijárási tilalom, addig ez ilyen lesz.

2020. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ugye csak Kína van igazán túl a nehezén.Náluk tartott szigorú kijárási tilalommal márciusig.Most már csak behurcolt betegek vannak, állítólag.

Olaszoknál és Spanyoloknál már nagyon durva, alig 1 hónap alatt brutál mennyiségű beteg és halott meg minden.Én is nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy itt júniusba tetőzzön.De persze nálunk okosabb virológusok vagy mik meg matematikusok csak tudják mit beszélnek.

2020. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!