Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Lázas vagyok, vért köhögök. Hívtam több kórházat és nem fogadnak, mondván lázas beteget nem fogadnak. A TB -t így nem fogom fizetni magam után, gondolom ilyen esetben nem is kötelező hiszen semmilyen orvosi ellátást nem kapok a biztosításomért cserébe. NAV -ot vagy kit kell felhívjak ezzel kapcsolatban? Köszönöm
2020. márc. 26. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosodat hívjad, ne a kórházat. Minél jobban próbálod megkerülni a rendszert, annál jobban ártasz magadnak.
2020. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosodat hívjad, ha nincs, a körzeti ügyeletet, ha az sincs, a mentőket! Már ha valóban vért köhögsz.
2020. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem a háziorvosodat hívtad, ha komoly a baj ő beutalhat kórházba, mentőt is küldhet érted.
2020. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ez komoly??? Vagy kamu?


Mert ugyanezzel a szöveggel olvastam ma, hogy egy 2 éves kislányt sem fogadtak. Most az életéért küzdenek kétoldali tüdőgyulladással. Koronavírus tesztet nem csinálnak, mert kell a 65 év felettieknek. Egy hete hívogatja háziorvost az anyja, de elzavarták, hogy lázas beteget nem fogadnak.


Egyébként én is lázas vagyok, enyhe, másodi hete, fáj a torkom, náthás vagyok, nálunk nem fogad a háziorvos...


Egyébként igyanez van velem is, hpgy én sem óhajtom fizetni... 20 évesen majdnem meghaltam, mert vesebetegséggel elhajtottak, meg gimis koromban nyugtatót írt fel nekem influenzásan, mert "nem akarok suliba járni", kitűnő voltam és betegen jártam inkább mindig.


Ja, úgy hogy szerintem is nulla az ellátás, plusz szemétkednek és ártanak neked, nem hpgy segítenek... Ez csak az én saját példám, mert fiatal vagyok. Engem max. Meghalni vissznek orvoshoz, 3 éve nem voltam... Betegségből, még akut vesegyulladásból is kigyógyultam magam, a mocskolódások egy életre megmaradtak.


Ha valóban így van, ahogy írod és nem ezt költötted át, akkor hívd ki a mentőt!

2020. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!