Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit mondanak az orvosok a...

Mit mondanak az orvosok a maszk hordásáról?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki beszélt orvossal a maszkokról?

Mert mást ír Pirike a neten és mást mond a WHO.


Sőt, az operatív törzs konkrétan veszélyesnek is tartja, ha valaki indokolatlanul hord maszkot (a birizgálás miatt jó összekeni vírussal a maszkot és hordja mindenfelé).


Laikusként tök logikus amit a WHO mond és az is, amit sokan a neten írnak.


Nagyon kíváncsi lennék konkrétan az orvosok véleményére (nekem sajnos nincs ismerősöm és a háziorvost sem hivogatnám ezzel, ha van olyan akitől informálódhatok)



2020. márc. 26. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
2020. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

A WHO-ban is orvosok készítik az ajánlásokat.

Müller Cecília is orvos.

A többi orvos is valószínűleg a WHO ajánlásai alapján tájékozódik, hacsak nem valami Lenkei féle kókler, aki szerint mindenki hülye, csak ő tudja az igazat.

2020. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Az orvosok se értenek egyet mindig mindenben...
2020. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát ez jogos. Akkor az egész orvos társadalom a hülye vagy a neten mindenki :D
2020. márc. 26. 16:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hülye bárki? Ez egy olyan téma, aminél vannak pro és kontra érvek is, mind megalapozott.

Nézd meg, milyen vita megy most az ibuprofén miatt... szintén orvosok között.

2020. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A kaposvári kórház olyan képet osztott meg, ahol kiemelik, hogy egészséges ember (vagyis akinek nincs tünete) ne hordjon maszkot.
2020. márc. 26. 16:19
 7/20 A kérdező kommentje:

Holnap elhagyom az otthonom :D és jó lenne tudni, hogy mi az igazság a maszkokról.

De kezdek attól tartani, hogy ez is hit kérdése...

2020. márc. 26. 16:21
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
A hivatalos álláspont, hogy felesleges. Értem, hogy minden elhízott, lisztevő, dohányos, diabéteszes alkesz most félti az életét, de azt nem most kellett volna elkezdeni, hanem évekkel ezelőtt.
2020. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én fiatal vagyok, egészséges, mert vigyázok magamra.

Magamat nem is féltem a vírustól, simán lehet h már átestem rajta vagy bennem van de nem is fog tüneteket okozni.


Mást nem szeretnék megfertőzni, ha esetleg lappangna bennem valami.

2020. márc. 26. 16:32
 10/20 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy egészséges ember ne hordja, de amíg nincs tüneted nem tudod, hogy fertőzött vagy, és tünetmentesen is fertőzhetsz.
2020. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!