Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Ez mi lehet? Úgy 4-5 napja reggeltől egész délelőtt mintha marná vagy irritálná valami a torkom, mint egy kezdődő megfázásnál, de még eddig délutánra mindig elmúlt.

Ilyet még nem tapasztaltam, valakinek volt hasonló? Esetleg valami ötlet?

márc. 26. 18:31  Privát üzenet  

A válasz
Reflux lehet. Éjjel, fekvő helyzetben a rosszul záródó gyomorszáj miatt visszafolyik a gyomorsav, és kimarja a torkot.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

# 2/2Időpont márc. 27. 00:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész délelőtt hánytam és ment a hasam. Kaptam be kb. Negyed 9 fele normaflort meg 12kor is de azòta nem hányok és nem megy a hasam. Elmult?
. Ma délelőtt 10 körül voltam fogorvosnál, kaptam érzéstelenítő injekciót és a zsibbadás már ugyahogy elmúlt, de a injekció helyén ( ahol beleszurták) nagyon nagyon fáj! Mit tegyek?
Péntek délelőtt jött ki rajtam a rózsahimlő, az egész testem tele volt. Ma (hétfő) délelőttre minden kiütésem elmúlt és lázam sincs. Akkor holnap már mehetek suliba?
Péntek délelőtt jött ki rajtam a rózsahimlő, estére már az egész testem kiütéses volt. Mára (vasárnap) már csak az alkaromon és a hasamon van. Lehetséges, hogy ilyen hamar elmúlt? :O
Tegnap kora délelőtt szúrást, tompa, gyenge fájdalmat éreztem a hasam legalján, forró vizes fürdő és melegbe bugyolálás után elmúlt, de ma este újrakezdte. Ez vmi nőgyógyáaszati gond lehet?
Tegnap délelőtt lázas voltam, aztán elmúlt. Ma reggel megint. Este nagyon fájt a térdem. Influenza lesz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!