Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van koronavírusos ismerősötök?...

Van koronavírusos ismerősötök? Ha igen, van tudomásotok arról, honnan kaphatta el a vírust? Külföld? Külföldi ismerős? Stb .

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 20:56
 1/5 anonim válasza:
100%

Ugyanez a kérdés foglalkoztat engem is. A média tele van azzal, hogy kórházakban "idősek" megbetegedtek, esetleg egy-egy fiatalabb, de még a szakemberek is hozzá teszik, hogy "volt(ak) más betegsége(i) is".

Az influenzát látjuk. Hallunk róla. Sokan betegek. Lázasak. Köhögnek. De, nézve legalább 6 ország hírműsorait több kontinensen, több nyelven és fórumokat olvasva senki sem jelentkezik, hogy én, vagy a családtagom, ismerősöm ebben és abban a tünetben szenved ... Egy - egy hipochondert leszámítva.

Ha valaki tud ilyenre vonatkozó blogot, információt, nagyon megnyugtató lenne, mert sok ember nem érzi "otthon" magát ebben a történetben. Nem konspirációra utalok, csak minden ember alapvető igénye, hogy önállóan alkothasson véleményt, dönthessen, gondolkozhasson dolgokról és ezt ismeret alapon teszi meg.

2020. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ápolónő. 8-án vett fel egy fertőzött beteget, azóta házi karanténban van ő és az egész osztály, mindenki otthon. Márc 20-án jöttek ki a tünetek nála.
2020. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es!

#1: Igen, én igazából arra lennék kíváncsi, hogy lehet ezt megélni. Hogy telnek a tünetekkel a napok, vagy hogy nekem itt vidéki városban bezárva mennyi esélyem van elkapni, ha a férjem bemegy a boltba, ott elkaphatja random bárkitől (persze elvileg igen, tudom), hazahozhatja, vagy igazából kell szorosabb külföldi kontakt (külföldön járt ismerős, vagy annak ismerőse). Vagy mivel itthon már sok a beteg, 300, itthoni koronavírusos ismerős ismerőse, vagy ahogy a 2-es említi, egészségügyi dolgozó ... értitek ...

2020. márc. 27. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne.
2020. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Focimeccsen a B középben.
2020. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!