Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Nyugtalan láb szindróma?

Kinek mi vált be nyugtalan láb szindróma ellen? Még csak félidős terhes vagyok, de borzasztóan szenvedek...este kibírhatatlan a láb bizsergés érzés. Írjatok ötleteket légyszi!

Kérdések hasonló témákban: láb, szindróma

márc. 26. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok
A barátnőmnek van ilyen nyavalyája, 2-3-szor fel kell kelnie éjszaka. Nem tudsz vele mit csinálni.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 21:36 Privát üzenet
Nekem volt mindket terhessegnel. Sajnos vegig volt, szules utan elmult! Kitartas! Semmi nem segitett...

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 26. 23:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges, hogy Tourette Szindroma?
Mi a neve, annak a ritka genetikai rendellenessegnek, aminek jellemzoi ertelmi fogyatekossag, osszeero szemoldok, tavol ulo szemek, rovid allcsont ( ill. kis all), es rendellenes...
Tourette szindróma után kaphatok valami állami támogatást?
Ez poszt traumás stressz szindróma lehet? Azt álmodtam autó baleset áldozata vagyok, gyalogos voltam álmomban Olyan valós volt, verejtékeztem is jöttek konycseppek is.
Mit tehetek a tünetek caökkentése érdekében?
IBS szindrómában szenvedők! Kinek milyen diéta vált be, illetve milyen korábbi tünete volt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!