Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Miért csak este fáj a gyomrom?

Hetek óta szenvedek azzal, hogy mindig csak este jön rám a gyomorfájás (refluxos vagyok). És éjszaka is felkelek, iszok egy kis vizet, 1 óra múlva tudok max. visszaaludni akkor is. Odafigyelek mit eszek, lefekvés előtt pár órával nem is eszek. Mit csináljak? Megőrülök.

Keress kérdéseket hasonló témákban: reflux, gyomorfájás

tegnapelőtt 22:09  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Plusz ilyenkor furcsa hangok jönnek a nyelőcsövemből (tudni kell, nem tudok büfizni, nálam ez a büfi), és ki is szokott száradni kicsit a szám is.

# 1/3Időpont tegnapelőtt 22:15 Privát üzenet

Nem a vizszintes helyzet miatt? A fekves sajnos nem jo. Amennyire lehet, polcold fel magad. Amugy hiaba savas, a bufoges nagyon jot tesz. Kortyolj szensavas vizet, vagy esetleg kolat, abban van valami gyomornyugtato anyag.

Ferjemnek van, rajta latom.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont tegnapelőtt 23:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából én úgy alszom mostanában pont ez miatt, hogy szinte már ülök. És ha mondjuk még nem feküdtem le, de eljön az este 9-10 óra, akkor kezdődik, ha fekszem, ha nem.

# 3/3Időpont tegnap 13:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szúr a hasam. Amikor ülök akkor kB a gyomrom alatt szúr. Általában nem folyton, mármint főleg akkor amikor kifulyom a levegőt. Tegnap este éreztem először. Többi lent Mitől szurhat?
Este miért ég a gyomrom? Nem tudok tőle aludniés néha hányinger tör rám
Minden este eg a gyomrom nagyon. Ejjelre mar eros hanyinger kap el. Meg hasmenes. Mi bajom lehet?
Este kell lefekvés előtt meginnom éhgyomorra egy gyógyszert. Mennyit kell előtte várnom, hogy üres legyen a gyomrom?
Tegnap este kicsit sokat ittam, annyira hogy begörcsölt a gyomrom, remegtem, és hullafehér voltam. Este jobban lettem, viszont ma lila, piros foltok jelentek meg az arcomon...
Meg tudná mondani valaki, hogy az mitől van, ha este eszek, akkor puffadok, megy a hasam. És az is gyakori, hogy korog a gyomrom, még a bal bordám alatt is?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!