Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
árokpart nevű felhasználó kérdése:

Őszintén és komolyan vajon van rá reális esély, hogy legalábbis itthon Magyarországon, hogy a nyári élet úgymond teljesen ne maradjon el?

Úgy értem ha szolidan is de lehet majd már strandra menni a Balatonon,esetleg korlátozottabb létszámú nyári rendezvényeket már fognak engedélyezni. Van rá esély, hogy a veszélyhelyzeten fokozatosan lazítanak ha adja a Jóisten a mostani koronavírusos beteg tendencia nem durvul. Kinek mi a véleménye?

márc. 26. 22:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nem nagyon.

Most olvastam ezt és összeszorult a torkom.

Wuhanban megfékezték a járványt, viszont a korlátozásokat fenntartják. Sőt nincsenek kétségeik még afelől sem, hogy lesz második hullám :(.. csak nem augusztusban hanem októberben.

[link]

Ez azt a szomorú tényt vetíti elő hogy ha a kínai diktatórikus szigorral le is győzzük a járványt, júliusra... a korlátozások maradnak. A nyarat bukjuk.

Amint feloldanánk egyből jönne a 2. hullám ami úgy látszik elkerülhetetlen lesz ősszel.

Tehát az életünk tartósan és nagymértékben megváltozik :(

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont márc. 26. 22:34 Privát üzenet
Persze hogy lehet. Nem világvége van meg apokalipszis.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont márc. 26. 22:52 Privát üzenet

Jaj draga kenyer :D

Nem lehet tudni meg a nyarat, de vszinu bukta.

Mostmar h levan zarva a hatar, mar bocsi, de kit erdekel mivan kinaban?

Nyilvan nem oldjak fel a hatarzart, ha egyszer baj van, senki nem a maga ellensege.

Nem valtozik meg tartosan az eletunk, mert jovo ilyenkorra lesz vedooltas ha minden igaz.

Kitartast, es fel a fejjel.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont márc. 26. 22:56 Privát üzenet

#3 Emlékszel a 2008-as gazdasági válságra?

A számok szerint már most rosszabbul állunk. Pedig még el se kezdődött az egész balhé szinte.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont márc. 26. 22:59 Privát üzenet
Nemcsak a nyarunkat, hanem az egész életünket bebuktuk, csak még sajnos nem tudunk róla, illetve nem fogjuk fel. De persze az embereknek könnyebb elbagatelizálni ezt az egészet, és röhögni a koronavírusos mémeken, meg az olimpián és a nyaralásokon kattogni. Elhitetitek fél éven belül sokkal de sokkal nagyobb gondjaink is lesznek annál, hogy nem tudunk a Balcsin pancsizni.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont márc. 26. 23:08 Privát üzenet

Jobb nem tudni, mennyi ido, mert akkor mindenki most kiborul. Szoval ez az ev kb.

De lehet remenykedni. Az az igazsag, hogy ez a kovetkezetes szigor az egyetlen modszer, hogy ezt a borzalmas hatvanyozodast megallitsak. Es hogy lassitsak, ahogy a betegek razudulnak az egeszsegugyre.

Most nem szabad erre gondolni, mert nehezebb ugy kitartani.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont márc. 26. 23:38 Privát üzenet

A mostani nyárról azért mondj le mert a jelenlegi/jövőbeni intézkedések akadályozzák, az utánalévő 5-10-ről pedig azért mert olyan válság lesz hogy örülhetsz ha nem halsz éhen.

Hát igen, már a mostani intézkedések is a lakosság nagy részének a pénztárcájának úgy odavágott, hogy 1-2 hónap és elkezdenek éhen halni. Tekintve hogy még mindig van egy kazal olyan "ember" aki követeli a kijárási tilalamat,így valószínűleg be is fogják hozni.

A gond csak annyi,ha elkezd fogyni a pénze az országnak valamilyen kiadást csökkenteni fog, és elég gyorsan eljuthatunk addig (akár 1-2 hónap karanténnal) hogy végül a nyugdíjak összege lecsökken, vagy az értéke csökken le. És lényegében így is úgyis elkezdenek halni azok akik betegek/öregek csak lehet nem a vírus öli meg hanem hogy nem tudja megvenni a gyógyszereit.(ezért is nincsen kijárási tilalom)

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont márc. 26. 23:42 Privát üzenet

nekem őszintén nem okoz problémát a korona, hiszen azt kérik, hogy ne mozduljunk ki otthonról, csak ha nagyon muszáj.

nos én 0-24 itthon vagyok, hiszem a munkám a PC előtt van.

amit eddig észre vettem belőle, az az hogy láttam egy maszkos nénit elmenni a házunk előtt.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont márc. 26. 23:48 Privát üzenet
Ez borzalmas. Az egész életünk odalett ezzel a szarral..:(

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont márc. 27. 00:36 Privát üzenet
Én egy pozitív hozományt azért látok ebben az egészben, hogy végre az ilyen Mcdonalds, meg a hasonló emberiségre káros, szennyező cégek végre becsődölnek a fenébe.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont márc. 27. 01:05 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rx 5500 szerintetek milyen áron nyithat itthon,70 ezer az reális nem?
Ha valaki elvégez itthon egy alapszakot, van reális esélye külföldön ráépülő mesterszakot végeznie?
Ha a Semmelweis gyógyszerészeti karán végzek reális rá az esély, hogy Svájcban tudom folytatni a tanulmányaimat? Gondolok itt egy PhD képzésre. Valamint egy itthon szerzett...
Mennyi a reális ár itthon forintban egy Audi A6-ért, illetve egy VW Passat-ért, ha a 2003-as évjáratot nézem?
Miért lett az autózás is a gazdagok hobbija? Kb 25-30 éve egy jobb nyugati autó árát itthon is össze lehetett szedni, mert annak reális ára volt.
Egy 200g-os amazonite crystal-ért kb. mennyi a reális ár? Itthon hol lehet beszerezni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!