Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért "zúghat" ennyi ideje a...

Miért "zúghat" ennyi ideje a fülem?

Figyelt kérdés

Nem vagytok orvosok vágom

De ha valakinek volt ilyen gondja akkor megköszönném ha segítene.


Szóval 16 éves vagyok

A fülem több mint 48 órája "zúg"

Olyan mintha egy darázs repkedne a fülem mellett csak kicsit halkabban hallom

Az a lényeg hogy nagyon zavar, nem tudok tőle aludni és már kezd olyan érzés lenni mintha bedagadt volna a fülem.

A fejem is kezd fájni..

Egyetlen állandó gyógyszerem van az a betaloc 50 mg (2x1)

De nem olvastam hogy ennek lehetne ez a mellékhatása

Nagyon idegesít és fogalmam sincs mit tegyek hogy tudjak aludni

Holnap elmenjek ezzel orvoshoz vagy felesleges?..

(rosszindulatú ember hanyagoljon)


2020. márc. 26. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjél el fül-orr-gégészhez, vagy a járványügyi helyzet miatt érdeklődj orvostól telefonon. Nem mindegy, hogy mindkét, vagy csak egyik füledben érzed, meg igazából bele kellene nézni a füledbe és néhány vizsgálatot csinàlni ott helyben.
2020. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de a gyógyszerednek köze lehethozzá szerintem. Talán túl nagy a vérnyomás...

Vagy még próbáld meg jól kifújni az orrod, hátha segít.

2020. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze a Tinnitus, allando fulzugas sok ember eletet keseriti meg, de ez meg lehet atmeneti szerintem. Nekem kimerultsegtol tobbszor volt orakig. Eloszor megbolondultam szinte, ahogy tobbszor elofordult, egesz jol toleralom.

Oke, nem voltal rock koncerten, akkor normalis. Esetleg kialvatlansag? Kimerultseg?

Talan a virus miatt, ha toleralni tudod, meg varhat, hatha elmulik.

Bar nem honapokra ertem, csak meg egy ideig.

2020. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oh. Nekem már évek óta :).


Ha csönd van akkor figyelhető meg.


Majd hozzá szoksz

2020. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ehhez hozzászokni? Nem hiszem hogy menni fog

Néha olyan "hangos" hogy már rendesen fáj és aludni sem lehet tőle

2020. márc. 27. 08:40
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én is 16 vagyok és nekem kb pár hónapja van egy folyamatos sípolás, de nem kell itt nagyon hangosra gondolni, konkrétan ha egy csendes helyen vagyok csak akkor hallom, illetve nekem valószínű a vérnyomásomtól van, mert ha egy hosszabb lépcsőn felmegyek, futok stb, mindig eltompul pár másodpercre a hallásom, majd következik a kb 2 perces sípolás/zúgás. Ha vége lesz ennek a vírusos időszaknak valószínű elmegyünk orvoshoz, neked is ezt ajánlom.
2020. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!