Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
zsani7000 nevű felhasználó kérdése:

Ma kezdett el fájni a hátam mitől lehet?

Ma délután elkezdett egyszer csak fájni a hátam amikor lefekszem és leteszem a fejem akkor borzasztóan fáj amikor felkelek akkor elmúlik a fájdalom és csak úgy tudok feküdni hogy nem teszem le a fejem a párnára hanem a hátam alsó reszen fekszek de még akkor is szokott fájni kicsit. És a hátam bal oldalon fáj.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hátfájás, fekvés

tegnapelőtt 23:56  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Novemberben született meg a kisfiam. Olyan március környékén kezdett fájni a hátam. Alig kapok levegőt, alig bírok mozdulni. Se oldalra nem tudok feküdni, se háton. Voltam...
Körülbelül 1 hete történt meccsen. Hazaértem és akkor nagyon elkezdett fájni a hátam nem tudtam miért és igy ment máig mikor oriásian elkezdett fájni a vesémnél mind2 oldalt és...
A hatam el kezdett pattisodni. Mit tehetnek ellene? 16L
A hátam hónapokkkal ezelött egy ponton kezdett el viszketni gyakran szúró érzés kíséretében de a viszketés majdnem, hogy állandó, bal lapockám alatt hátközépnél. , mitől lehet ez?
Egy pontban a lapockám alatt jobb oldalon nagyon fáj a hátam főleg mozdulatoknál. Mi lehet a baj? Egy pár napja kezdett el fájni, de kezdett elmúlni, és ma tesi órán pingpongozás...
Pár napja zsibbadni kezdett a hátam bal oldalon. Estére már fáj is. Legjobb, ha fekszek. Reggel nem érzem, ha felkelek, tehát a pihenés jó rá. Van ötlete valakinek, hogy mi lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!