Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig fog tartani...

Szerintetek meddig fog tartani Magyarországon a korona vírus?

Figyelt kérdés

Engem eléggé frusztrál ez a bezártság már most. Két hete a szobámból alig jövök ki. Nagyon hiányoznak a barátaim és a párom is. Tudom hogy ki kell ezt bírni meg ilyenek. Be fogom tartani a szabályokat, nem fogok velük találkozni. De szerintetek meddig kell itthon maradni és mikor lehet végre néha-néha legalább egy héten 1x kimenni az utcára? Mert kezdek becsavarodni már most...

17/L



2020. márc. 27. 01:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%

Az idei nyárra szerintem már most keresztet vethetünk.


Híradó tavaly nyáron: "hőség riadó van. Ha nincs otthon légkondicionálás, menjen vízpartra vagy klimatizált helyiségbe pl bevásárlóközpontba."


Híradó idén nyáron:"hőség riadó van. De egyben koronavírus járvány és kijárási tilalom. Ne hagyja el otthonát. A szabadstrandra lemenni tilos. Fürdőbe vagy bevásárlóközpontba meg hiába akar, nincs nyitva. Süljön meg otthon a 40 fokban. Azt még szabad."


Minél többen halnak meg hőgutában annál kevesebben kapják el a fertőzést. Tiszta logika.

2020. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%

#11 De jó, hogy eszembe juttattad, holnap betárazok sörből :)

Azzal bármi legyőzhető

2020. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Thunderfairy ***** válasza:
86%
Én remélem hogy gyorsan vége lesz. Ez alatt pár hónapot lehetne most reálisan érteni. Most túrázni sem tudok így menni és az idei bicikli túra is nagy esélyel elmarad. A barátodal interneten tartsad aa kapcsolatott vagy telefonon. Kitartás. Ennek is vége lesz egyszer.
2020. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
59%
Az egész komentet olyan lehangoló volt végig olvasni, hiába vidítjátok meg nyugtasátok egymást :(
2020. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugi nem a világ vége ami érkezik

Attól, hogy nem látjuk az ellenség még létezik"

2020. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%
Aki azt írta, hogy ő 3 évig élt távkapcsolatban, és működött, hát gratulálok. Lehet azért volt elég, mert fogalmad sem volt milyen egy normális kapcsolat, így nem is hiányzott. Nem bunkóságból mondom, de azért hülyeségekkel ne nyugtassuk a másikat.
2020. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem lenne elég hogy 5-6 hónapig ne találkozzak vele. Interneten nem olyan egyatalan..
2020. márc. 28. 11:19
 18/35 anonim ***** válasza:
23%
akkor szakíts vle? úgy sem elsztek együtt sokáig
2020. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
márpdig de, ezt fogod csinálni, amíg tart a járvány.
2020. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
89%
örülj hogy nem kell suliba menni . mi csak álmodoztunk ilyenről.
2020. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!