Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Isiász, ideg gyulladás,...

Isiász, ideg gyulladás, milyen gyógyszert szedték rá?

Figyelt kérdés
Milyen gyógyszert szedtetek ideggyulladásra? Van időpontom, de a covid miatt nem tudok el enni orvoshoz. Háziorvosok kiírja, vagy ha használt nektek a vény nélküli arra is kíváncsi vagyok. Én diclac 75mg tablettát szedek, háziorvos írta ki, de iszonyatos fájdalmaim vannak.

2020. márc. 27. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván függ a fájdalom mértékétől. Régebben Algopirin volt, aztán mostanában Voltaren vagy Cataflam 50 mg is elég szokott lenni, Diclofenak duo 75 mg, de nálam izületi fájdalmak is szoktak lenni. Egyszer az unokámtól elkapott övsömör esetén a háziorvos ibuprofen kúpot írt fel, jó volt, de kissé kikészítette az alfelemet.
2020. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hétig Movalist Két hete seractil 400mg Nem mondanám, hogy bármelyik jelentősen használna . Én két hétig nem aludtam ,megértem az iszonyatos fájdalmat.Jobb lábba sugárzik. Egy dolog használ finoman húzatni azt a lábat,az rögtön enyhíti kicsit ,de amint megszűnik a húzás rögtön visszatér .Mennyi ideje tart neked?
2020. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!