Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet elkaptam a vírust?...

Lehet elkaptam a vírust? Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött kb.Elejinte torokfájást, tapasztaltam csak.Majd jelentkrzet kisrbb orrfolyás.Majd később kezdtem gyenge lenni, a fejem fájt és hőemelkedésem lett 3 napig tartott.Majd elkezdett a hátam borzalmasan fájni.Most ott tartok hogy köhögök és fáj a melkhasam.Iszok Acc-t, a háziorvost felhívtuk, de azt mondta amíg nincs lázam ne aggódjak.Én már nem bírom.Nagyon aggódok, meg egyszerűen kibírhatatlan. Mit tanácsoltok?

2020. márc. 28. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Amíg nincs lázad addig ne aggódj,lehet csak influenza...
2020. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hívd 0680277455!!
2020. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a háziorvos úgy véli csak megfázás, vagy influenza, de azért szerintem illene egy tesztelést végezni. Biztosan fél a háziorvos is.
2020. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok vírus van alapból ilyenkor, nem biztos, h. korona. A magas láz a jellemzőbb a koronára. Csak úgy tesztelninem biztos, h. fognak. De megnyugtatásodra hívjátok fel a zöld számot.

Arra vigyázz, h. ne feküdj sokat a hátadon. Inkább párnázd alá magad, ne vízszintbe legyél. A tüdőnek nem tesz jót a sok háton fekvés!

2020. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Laz nelkul nincs, (vagy legalabbis minimalis esetben) tudogyulladas, es csak akkor van szukseged korhazi kezelesre, merjetek gyakran lazat, ha ugy erzed emelkedne. Legszomj es vagy laz nelkul ugy se tesztelnek le. De ne menj sehova es csaladtagajaid is vigyazzanak.
2020. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es mi van, ha a korona? Semmi bajod nem lesz nagy valószínűséggel. Pihenj, ha nagyon sokáig magas a lázad + légzési nehézség, akkor orvos/kórház. Egy vírussal csak az immunrendszered tud megbirkózni. Feleslegesen ne terheld az egészségügyet!
2020. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az esetek 16%-ában nincs magas láz. Ha légszomj is társul mellé, akkor hívd a számot.
2020. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!