Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Sos!

Mi lehet a bajom? Sos!

Figyelt kérdés

2 napja szúr a szívemnél vagy hát fájdalmat érzek ott (csak este!) és mintha lassabban verne (nem tudom milyen a normális verés de amikor nem este van gyorsabb ezt megnéztem) , hányingerem van , de hányni nem hánytam és a fejem folyamatosan fáj (ez nem csak este) vagy bal vagy jobb oldalt. Légyszi ne jöjjetek mindenre a koronovírussal! 2 hete nem érintkezek emberekkel ha kimegyek akkor csak a kertünkbe

Ez mitől van?

Azt tudni kell , hogy van egy hormonális bajom , hogy elhúzódoan vérzek (most 90 napja) emiat orvos is látott már , de nagyon nem lehet vele semmit kezdeni.

Köszi , h elolvastad! Mi ez??



2020. márc. 28. 23:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kávét, cigit , alkoholt meg ilyesmiket nem fogyasztok
2020. márc. 28. 23:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de nem lehet, hogy a melled fáj? Sokan összekeverik, velem is előfordult már. Általában ha a szívvel van baj, az a mellkas közepén fáj, esetleg nyomást érezhetsz ott. De ezt csak orvos tudja biztosra mondani.
2020. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vérszegény lehetsz.
2020. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Uh, a napokban én is azt hittem, hogy majd megdöglök, szúrt, nyomott a szívemnél, fájt a bal karom, zsibbadt(szív miatt is szokott fájni)légszomjam volt, zúgott a fülem, fájt a fejem. Tegnapra elmúltak ezek a fejfájás kivételével, mára az se volt. Én az időre gondoltam, mert nemrég hó esett, viszont ma meg tegnap polóban mászkáltak az emberek. Bolondos az idő. Hát remélem neked is amiatt vannak a dolgok, de ha annyira rossz, akkor inkább ügyelet,stb. Am többen mondták nekem, hogy fájt a fejük, nem voltak jók, szerintük is az idő végett
2020. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is este volt rosszabb, ahogy feküdtem
2020. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hányinger elég migrénes tünet, ha már annyira fáj az embernek olyankor a hányinger kerülgeti
2020. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ❤ #1 lehet igazad van


Én is remélem csak egy migrén


Nem vagyok vérszegény kb 1 hónapja voltam vérvételen


2020. márc. 28. 23:33
 8/11 A kérdező kommentje:
#4 most ezt visszaolvastam és kb ugyanazok a „tüneteink” szóval valószínűleg csak migrén. Azért ijedtem meg , mert eddig nem voltam az a migrénes fajta sőt szinte nem is nagyon volt migrénem😅😂❤
2020. márc. 28. 23:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként attól lehet ilyenem , hogy később fekszek le mint szoktam? Szóval kb 22:30-0:30 kor fekszek le. Ezt meg kéne változtatnom? Amúgy eleget alszok azzal nincs probléma
2020. márc. 28. 23:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, én például össze-vissza alszom, mióta otthon vagyok, és el is lustultam sajnos.
2020. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!