Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete lázas vagyok és nagyon...

2 hete lázas vagyok és nagyon fáj a hátam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

22n


2 hete ébredtem torokfájásra és lázra. A láz, hol hőmemelekedés, hol magasabb, plusz torokfájás, orrfolyás... Akkor kezdődött a hátfájdalom, fent a bordáimnál, kenegettem ilyen gyulladáscsökkentő kenőccsel.


Viszont megijedtem, mert nem múlik el...


2020. márc. 29. 12:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kb a csapból is az folyik, hogy mit kell tenni ilyenkor.Hivd fel a haziorvosod.
2020. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Mi folyik a csapból?? Nem vagyok koronás..

.


Az orvos meg 2 hete nem rendel.

2020. márc. 29. 12:59
 3/24 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem koronavírus?? Hívj fel valami dokit!! Ha a hátad fáj, az tüdőprobléma!!
2020. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Telefon attól még tudod hívni, vagy a közeli kórház ügyeletét (akár koronás vagy akár nem) orvos kell neked. Influenza szövődménye is lehet tüdőgyulladás.
2020. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem az, meg az nem segít rajtam...


Hétvége van, meg távgyógyít? Most ilyenekkel nem foglalkoznak, egy kislány is így került az inetnzívre.


Nem rendel. Lehet máshol rendelnek, itt nem.

2020. márc. 29. 13:26
 6/24 anonim ***** válasza:
Hétvégén nálatok nincs kórházi ügyelet? Hol élsz te? Ha annyira xarul lennél már felhívtad volna őket.Kenegesd tovább magad a gyulladáscsökkentő krémmel aztán majd egyszer elmúlik, akármi is a bajod.(gondolom ezt szeretted volna olvasni, szóval megkaptad) Jobbulást.
2020. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kórház, a legközelebbi 64 km?? Hol élek, mert ugye csak Budapest van...


Meg ezzel amúgy sem foglalkoznak ügyeleten, eddig is elhajtottak volna, főleg, hogy nem kiúgróan magas a lázam... Ez sajnos egy ilyen helyzet, hogy most nem tudsz orvoshoz menni, otthon gyógyulsz... Vészhelyzeteket látnak el, nem az a helxzet, ami 3 hete volt.


Egyedül ettől a hátfájdalomtól félek, hátul középén a bordáknál... Ez ijesztő, hogy nem múlik el. Félek, mert nem sétálhatok le holnap reggel, mint tenném.


Mindenki náthás nálunk itthon... Egyébként 3 hete nem voltam sehol, egyszer felszerelésben postára.

2020. márc. 29. 14:00
 8/24 anonim ***** válasza:
Én is vidéken élek.50km a legközelebbi kórház és igen, ha olyan a gond kijönnek, először az ügyeletes orvos, aztán ha kell a mentő.Az ,hogy te olyan életképtelen vagy, hogy megkeress egy telefonszámot ahonnan segítséget kaphatsz, a te bajod.Ha meg tudod magadról 2 heti láz után, hogy se tüdőgyulladásod nincs ,se semmi akkor miért kérdeztél? Fájhat akár a sok köhögéstől a hátad és a bordáid.De én pld reklámokat készítek..szerinted milyen egészségügyi szaktudásom van? Vagy Józsinak a csőszerelőnek hinnéd inkább el, hogy hívj orvost?
2020. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem köhögök, csak napi 1-et max. Volt olyan 2 éve meg korábban is, hogy annyira köhögtem, hogy hánytam, meg bepisiltem. Most semmi ilyen...


Ez nem fedi a sürgős, vészhelyzet eset fogalmát.... Fáj a háta? Tényleg?

2020. márc. 29. 14:13
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyébként ősztől júniusig beteg a család, tavalyi év során kb. 100.000 forintot költöttem el csak Rubopfenre! Gondolom a májam oda van érte, meg energiaital. Orvoshoz nem engednek, csak aláznak.
2020. márc. 29. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!