Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha ízületi gyulladá...

Mit tegyek ha ízületi gyulladásom van fiatalon?

Figyelt kérdés

Mamámnak pszoriázisa van és mellé ilyen autoimmun ízületi gyulladása.Én 23 éves vagyok és nekem is vannak hasonló ízületi tüneteim.3 éve.Voltam vele orvosnál mikor elkezdődött,csináltak 3 vérképet,mindegyiken normális volt az összes gyulladási faktor,a határérték alatt volt mint akármelyik egészséges fiatalnak.Ezért azt mondta a reumatológus hogy nincs aemmi bajom.Voltam magán úton immunológus-reumatológusnál,ő csinált nekem egy speciális immunológiai vérképet amin minden marker negatív..Ezt követően hagytam az egészet a francba és annyi változás van így 3 év után hogy nem folyamatosan fájnak az újjaim meg a talpam hanem csak akkor hogyha nagyon felstresszelem magam valamin mint pl ilyen volt az érettségim annó,vagy akkor is előfordul mikor hirtelen változik az időjárás,akkor pár napig fáj mindenem és utána visszaáll olyan állapotba ami nem igazán korlátoz semmiben,tudok sportolni melózni akár mit.


A kérdés az hogy érdemes tovább orvoshoz járni vagy amíg nem lesz rosszabb addig ne foglalkozzak vele?


2020. márc. 29. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi köze a mamád betegségének hozzád?

Három orvos, négy vérkép neked nem elég meggyőző?

Mert ha ez így van , akkor mi itt hiába írunk bármit!

2020. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez inkább szorongás miatti izomfájdalom
2022. okt. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!