Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azzal, hogy egy autóban ülök...

Azzal, hogy egy autóban ülök valakivel, és hogy többen szívunk egy cigarettát, milyen betegségeket kaphatok el?

Figyelt kérdés
Értem itt az agyhártyagyulladást, férgeket, herpeszt és minden mást. Nektek van/volt valamilyen betegségetek, amit nem a ti felelőtlenségetekből kaptatok el?

2020. márc. 29. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer egy nagyon csúnya mandulagyulladást elkaptam gimiben, amikor az egyik osztálytársam rendszeresen beleivott a vizembe amit vittem magammal. Nagyon rossz volt, azóta nem engedem senkinek, hogy igyon az üvegemből
2020. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Nyál átvitelével bármit elkaphatsz így. Szóval konkrétan és egészen pontosan mindent. A nemi betegségektől kezdve a vírusig.
2020. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Herpeszt simán elkaphatsz ilyentől.
2020. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is a herpesz jutott eszembe először, de minden olyat ami nyállal terjedhet elkapható így.
2020. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Férgeket/parazitákat ilyen módon lehet elkapni szerintetek? Elvileg van ami emberről emberre is terjed, akár köhögés útján, és sok féregfertőzés tünetmentes.
2020. márc. 29. 17:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a pacsik <3
2020. márc. 29. 17:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Esetleg van itt olyan akinek már volt parazitafertőzése? Milyen tünetekkel járt?
2020. márc. 29. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd abba a füvezést. Minden szart elkaphatsz. Most olyat is ami nem élsz túl. Ráadásul olyan buta leszel tőle mint a tök.
2020. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hallottatok az ismerősi körötökben olyat, hogy valakinek fertőző agyhártyagyulladása volt? Nagyon érdekelne, hogy mekkora az esély arra, hogy egy egészséges ember elkaphassa, és hogy terjed-e köhögéssel!
2020. márc. 30. 22:30
 10/13 A kérdező kommentje:
Kár, hogy senki nem jártas ebben a témában :( interneten is nehéz megtalálni, hogy mekkora az esélye annak, hogy pusztán azzal, hogy egy autóban ülök valakivel, mekkora az esély rá, hogy pl fertőző agyhártyagyulladásom lesz, vagy bélférgem :/
2020. ápr. 13. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!