Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig tart a...

Szerintetek meddig tart a koronavírus valamint meddig tartanak a határzárak? ( magyar határ)

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatarzarak nem tudom, hogy meddig, a virus veszely egy koreai doktor szerint a legoptimalisabb esetben is julius/augusztusig.
2020. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nálunk SOKKAL okosabbak se merik előrejelezni!
2020. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Trianon elotti, vagy utani magyar hatar? :P
2020. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Ápr. 11-től teljes kijárási tilalom lesz, szóval egyelőre nem úgy tűnik, mintha az illetékesek a lecsengést várnák.

Én a magam részéről egy júliusi lecsengésre tippelek. Ez TIPP!!! Azaz semmi erre vonatkozó adatom nincs, csak egy elgondolás...

2020. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

#4: ne terjessz rémhiírt, ne huhogj!


Még Ausztriában sincs szó ilyesmiről, pedig ott többszörös mennyiségű a fertőzött!

2020. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha a lezárásra gondolsz, az belső infó alapján. Minthogy a jövőben van, így ez sem biztos, de úgy néz ki, ezt tervezgetik már...


De majd térjunk vissza rá ápr 12én...


UI: Kívánom, hogy ne legyen igazam, de sajnos ez nem kívánságműsor.

2020. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én reménykedek benne, hogy a meleg idő pusztítja majd annyira a vírust, hogy júniusban lehet engedni a pórázon. Én a jelenlegi korlátozás után inkább szigorításra számítok, mert valószínűleg még nagyon az elején vagyunk a járványnak. Részemről is csak elgondolás persze. Általában elég pesszimista vagyok, mégis úgy érzem, hogy a vírussal kapcsolatban túlzottan pesszimista infokat közölnek. Remélem, hogy igazam lesz.
2020. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen határzárás? Ausztriába ezrek járnak ki-be.
2020. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmiféle kijárási tilalom. A nyári tetőzés is egy hülyeség, már áprilisban fog.
2020. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Minden második embernek van belsős infókat, aztán kiderül, hogy csak világosnak.
2020. márc. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!