Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az idősek miért úgy hordják a...

Az idősek miért úgy hordják a maszkot, hogy az orrukat nem takarja koronavírus idején? XD

Figyelt kérdés
Mindig, amikor az operatőr pásztázott a kamerával a híradóban, szinte az összes idősnek csak a száját takarta a maszk, az orrát nem.

#szipirtyó #boomer #koronavírus #maszk orr száj híradó 24cmesvannekem kamera operatőr
2020. márc. 30. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
A fiatalok is így hordják
2020. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Talán azért, mert idős korban már sokszor nehezebb a légzés és nehezebben kapnak levegőt benne. Nem azt mondom, hogy ez helyes, de valamennyire érthető. Amúgy én ma több idős embert láttam maszkban, mindegyik rendesen viselte.
2020. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Edukálni kellene őket, nem bántani.


Honnan tudná szerencsétlen? Csak Müller yoghurt Cilit látja az M1-en, meg a potrohos cigó Orbánt.


Azt nem mondja senki, hogy kell hordani.

2020. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Persze, fiatalon is majd megfulladok benne.
2020. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
#3, szerintem téged kéne inkább edukálni...
2020. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

5-ös hagyd,szegény 3-as értelmileg erősen visszafogott, megjelenik kb minden koronás kérdésnél, és terjeszti a butaságot.


Azon mondjuk csodálkozom hogy egy etikus hacker-se állt még rá az ilyen debil,pánikkeltőkre.

2020. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

#5 Edukálás alatt azt értem, hogy kedvesen megmutatod neki hogy kell.


Ahelyett hogy itt oltjátok őket, akár segíthetnétek is nekik.


Undorító nép a magyar. Az idősek a fiatalokat köpködik, a fiatalok meg az időseket küldenék halálba. "Éltek már eleget vén f..szok"

2020. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"Undorító nép a magyar."

Ezek szerint te cigány vagy, vagy egyéb betelepült csodalény...

Egyébként senki se kényszerít hogy itt maradj, vagy hogy felgyere erre az oldalra, nyugodtan mehetsz máshova is!

Sőt hidd el neked és a családodnak jobb is lenne elmenni ebből az országból, sőt nekünk is tök jó lenne ha elmennél! Igazából mindenki nyerne rajta!

2020. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól még a tény tény marad.


A járvány kihozta a nép igazi arcát. Dúl az ellenségeskedés, egymásra mutogatás, egymás hibáztatása... mérhetetlen önzőség már a családokon belül is. Rettentő felelőtlen viselkedés: "hópihék, ez csak egy nátha, időseket öl csak"


Emellett a csodás szocializmusbéli örökségünk:

Kiskapukeresés ezerrel megy. Minden szabály, rendelet esetén az az első, hogyan lehetne kijátszani, megkenni, lefizetni, ellopni.


Büszke, összetartó nemzet a miénk. A cigók is összetartóbbak, ők legalább bevédik egymást ha baj van.

2020. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyszeruen meg kene nekik mutatni.

Most egy nyugdijas mamoka honnan tudna, akit le se szarnak a gyerekei. Hany ilyet ismerek.


Teveben be kene mutatni a helyes maszkhordast Orbonak. Arra hallgatnanak akkor.

2020. márc. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!