Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesburgonyát sütöttem mikróba...

Édesburgonyát sütöttem mikróban, kombinált fokozaton 25 percig! Megmostam elötte, de nem hámoztam meg! A mikró megöli a koronavírust ennyi idő alatt? Kicsit ideges vagyok hogy nem hámoztam meg, csak lemostam félbevágtam és megsütöttem.

Figyelt kérdés
Felelőtlenség volt tudom. Sajnos ez a vírus tudom hogy egy atomcsapást is túlél akár, ezt sajnos nem én találtam ki.... szeriontetek 25 perc elég volt neki hogy megdögöljön? Vagy beteg lesz a család? a héját nem esszük meg, csak kikanalazzuk a közepét mint a töknek.
2020. márc. 30. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Tedd be a kezed a mikróba 25 percig, aztán töprengj el azon, hogy túlélhetné-e *bármi*. Sok sikert!
2020. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fuu vazze azért tulzasba nem kene vinni az agyhalált.

De igyál meg fél liter domestost, az majd kicsinálja a tulelo virusocskákat.

2020. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megsült, akkor felmelegedett annyira, hogy ne élje túl a vírus. Amúgy sem valószínű, hogy koronavírus volt rajta, de meg is mostad. Meg ha nem is eszitek meg a belsejét, akkor mégis hogyan lehetne baj? Egyébként gyümölcsöt nyersen is esznek az emberek most is, nem hámoznak meg mindent, és nem hiszem hogy mindenki domestossal mosogatja az almát...

Én is túl sokat idegeskedek mostanában, de ez már tényleg túlzás.

2020. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80 fokon percig birja. de azt nem tudom hány fok volt bent 25 percig.
2020. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

80 fokon 6

percig birja. de azt nem tudom hány fok volt bent 25 percig.

2020. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem lesz gond
2020. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!