Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hete fáj a torkom, de csak...

3 hete fáj a torkom, de csak reggel és este. Lehet allergia?

Figyelt kérdés

Hónapok óta allergiás vagyok, egyszerűek a tüneteim: orrfolyás, tüsszögés, de ezek irdatlanul. Cetirizint szedek, az többnyire elmulasztja.

Három hete volt egyenyhe hőrmelkedésem kb 1 óra erejéig, ami le is ment (lehetséges, hogy izgalomtól vagy hasonló, de gondoltam érdemes ismerni minden infot). Kb ezzel egyidőben elkezdődött ez a főleg este és reggel fellépő nem olyan erős torokfájás, ami azóta is tart, néha jobban fáj, néha szinte semennyire. Ezen kívül nem észlelek más tünetet, felköhögni néha szoktam ezt azt, de azt alapból az allergia miatt is.

Tapasztalt valaki már hasonlót? Akkor mi volt a dolog hátterében?

Orvoshoz menni érthető okokból nem szeretnék most.


2020. márc. 30. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet allergia. Meg lehet egyszerűen az, hogy túl száraz a levegő a szobában, ahol alszol. Párologtass!
2020. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!