Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az eldobható maszk engem véd....

Az eldobható maszk engem véd. A többieket védi, mindannyiunkat vagy senkit se?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Az eldobhatóból is többféle van.

A sima sebészi védi a többieket tőled, az ffp2/3 véd téged a többiektől.

2020. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ma délelőtt a többieket védi, de hogy délutántól kit véd, és meddig, azt csak az operatív törzs aktuális tanácskozása után tudjuk meg.
2020. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fontos infó: a kérdés helyesen: Az eldobható maszk engem véd, a többieket védi, mindannyiunkat vagy senkit se? (elírtam)
2020. márc. 31. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Szar az osszes eldobhato. Atmegy rajt az a paranyi virus. A szuros a jo,de az is csak masfel-ketto oraig. Utana patikaba le kene adni veszelyes hulladekkent dupla zacskoba. Zacher Gabor mondta. En hiszek neki.
2020. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha mindenkin van akkor statisztikailag megfogja azokat akik tünetmentesek és betegek.


Ha 50% hordja csak akkor értelemszerűen már gázosabb.


Mindenki hordja, a vírus nem válaogat.

2020. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Attól is függ hogy hordod, viseled. Inkább másokat véd, minimálisan növeli az egyéni védettséget. Az FFP3-as véd, de abban meg ne akarj egész nap lenni.
2020. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Legjobb a P3 dupla oldali szűrős gázálarc.


Kényelmes, könnyű benne ki és belélegezni, hermetikusan zárt, cserélhetőek és tisztíthatóak az alkatrészek. Simán lehet benne beszélni és dolgozni napi órákat.


Csak még mindig "ciki" hordani 😃 mert letépik a fejedről a kemíny gyerekek.

2020. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
...mármint efy 3M FFP3-hoz képest... elpusztultam benne pár óra után és levágta a füleimet is. Pedig kellett mert fertőzött országból hazajött maszk nélküliekkel kellett dolgozni, akik szartak a karanténra.
2020. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!