Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontas vagy virus?

Gyomorrontas vagy virus?

Figyelt kérdés
Az öcsém, hajnalban csak úgy felelt és hányt. Mármint azt mondta előtte boldogan aludt és egyszer csak hányt, jó azóta már párszor hányt, az a kérdésem h szerintetek vírus vagy gyomorrontas lehet mert ugye karantén van, sehova sem mehetünk akk honnan kapott volna el vírust? Tegnap megevett egy nagy csilis sajtot, ami házi volt, de már máskor is evett, igaz most kicsit többet, de szerintetek az lehet a ludas vagy valami más? Azért kérdem mert félek a hányás tol és hogyha virus az plusz para nalam. Ám nem bágyadt vagyis ht csak egy kicsit és én vagyok vele itthon nemtudom mit tegyek. Anya szerint gyomorrontas, de ha este fél hétkor ette a sajtot akk annak nem kellett volna előbb kijonni? Mert még utána vacsizott is rá. Szóval nemtudom mi tevő legyek, am az öcsém 10 éves és nem annyira kicsi már de azért aggódok, meg persze az h rettegek a hányás tol nem tesz jót

2020. márc. 31. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A hányás rendkívül sok betegség tünete. Rengeteg kórokozó terjed élelmiszereken keresztül, beleértve a szalmonella BAKTÉRIUM-ot is, ami rossz kaján keresztül nagyon szépen terjed.


Alváskor leáll az emésztés, többek között ezért sem célszerű alvás előtt telezabálni magad, mert nagyon szépen megromlik benned az amúgy sem túl friss kaja. Úgyhogy valószínűleg gyomorrontás.

2020. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás. Ha vírus is akkor is max. Calicil, nem korona nyugi.
2020. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah xd nem a koronatol félek, én magától a hányás hasmenéstol
2020. márc. 31. 12:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Esküszöm a hányástól jobban félek mint a koronatól, ez ilyen kiskori defekt nálam, ha valaki hányik akk rettegek h én is fogok és remegek és minden, szó szerint jobban kivagyok mint az öcsi most is, ő tok lazán kezeli én meg kész vagyok. De ha már maradt benne egy kis víz az jó jel nem?
2020. márc. 31. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!