Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fibroadenoma kérdés?

Fibroadenoma kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég állapítottak meg nálam fibroadenomát, a nőgyógyász küldött be vele ultrahangra.

Majd itt közölték velem hogy jóindulatú elváltozás, fibroadenoma akit pl terhesség előtt javallot volna majd eltávolítani mert nem pici. Kontrollra kell majd menni vele.


Akinek van/volt ilyene: uh után ilyenkor nem javasolt a biopszia? Nekem nem adtak rá utalót, hanem már a diagnózist közölték.



2020. márc. 31. 11:26
 1/2 anonim válasza:

Nekem sem mondták sima ultrahangon, hogy kéne, de a műtét előtt kell biopszia.

Elmentem a mammográfiára, ott csináltak uh-t és biopsziát is.

2020. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahaa értem. Most utánaolvastam még pár helyen és valóban azt írják, hogy fiataloknál ha nem mutat egyértelmű képet az UH, akkor javasolják a bopsziát.

Az biztos, hogy beavatkozás előtt mindenképp csinálnak. Én például utána néztem a lefagyasztásos módszernek, és előtte lefuttatnak egy biopsziát.

2020. máj. 18. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!