Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mik lehetnek...

Szerintetek mik lehetnek ezek? Anyajegyek? (kép)

Figyelt kérdés

A felső kép hajmosás után készült, amikor a törölköző megdörzsölte őket (a hajvonalamnál vannak). Ekkor piros lett, és eléggé bedagadt, mintha méretre kb. egy szúnyogcsípés lett volna. Másnapra lement a dagadás, harmadnapra mintha pörk képződött volna a tetején, kicsit "reszelős" a tapintása. Már többször megsérültek ugyanígy, de eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget... De most kétségbe estem, főleg, hogy kb. bőrgyógyászati szakrendelés sincs...


[link]


2020. márc. 31. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem anyajegy, gombafertőzésre tippelnék inkább. De persze jó lenne, ha látná olyan, aki ért hozzá. Ez tipikusan olyan probléma, amit szerintem képről jól lehet diagnosztizálni és recept nélküli kenőcsöt tudnának ajánlani rá. Megpróbálhatnád telefonon megkérdezni a háziorvost, hogy meg tudná-e nézni a fényképet.
2020. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon régóta ott vannak és csak ez a két "folt", vagy igazából nem is tudom, hogy mik... Sehol máshol nincs ilyen.

Igen, már jelentkeznék is be vizsgálatra, de így sajnos nem tudok. :(

Háziorvosom az infektológián dolgozik, nem tudom, mennyire ér rá mostanában, de lehetséges, hogy megpróbálom, köszi a tippet!

2020. márc. 31. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elmész valamelyik kínai orvoshoz, ő megmondja, mitől van és készítményt is tud rá adni.

Esetleg a hillvital oldalán kérhetsz tanácsot, ingyen és díjmentesen.

2020. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 19b89 válasza:
Hali! Fested a hajad? Esetleg festetted ? Milyen sampont és balzsamot használsz? Váltottál valamit és azóta jött elő? Ég és viszket, majd kiszarad és pörk lesz rajta... bedagad, majd lehamlik és kezdődik előröl, vagy terjed... Nekem a festék volt a hibás... nem írom ide a nevét melyiktől . Atópiás dermatitis a kórképem, de ez én vagyok. Kell a bőrgyógyász, mert ez is csak erőszakosabb lesz idővel gyógymód nélkül, na meg pl.vény nélküli semmi se használt, és én nem vagyok orvos.
2020. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Soha nem festettem és balzsamot sem használok, Head&Shoulders a samponom. Semmit nem váltottam, de pont ilyen, ahogy leírtad. :( Sejtettem, hogy vény nélküli dolgokkal nem fogok sokra menni, már azóta minden hajmosásnál előjön és óriási darabokban szakad le a teteje.
2020. jún. 23. 22:19
 6/6 19b89 válasza:
Próbáld ki addig is a syoss sampont, azzal kevésbé viszket, :/ de menj dokihoz. Tízezreket spórolsz vele, még, a magán is jobban megéri, mint a próbálkozások. Tapasztalat. Előző voltam.
2020. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!