Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veszélyes a koronavírus...

Veszélyes a koronavírus anyukámra?

Figyelt kérdés

Sziasztok akkor bele is vágok, itt ez a koronavírus és tudom hogy ez nagyrészt az idősekre, krónikus betegekre veszélyes.

Az lenne a szitu hogy anyukám magas vérnyomásos, nem testsúly vagy életmód miatt, ezt részben örökölt illetve kissebb dolgokon is tud stresszelni de ezenfelül nem szokott beteg lenni max. évente-félévente kissebb betegségek de azért félek mert sok olyat olvastam hogy ez a fajta magas vérnyomás-koronavírus kombináció komoly gondokat okozhat.

És ha nem is gondolok a legrosszabb forgatókönyvre akkor is nagyon féltem mert szerintem ha elkapja és pont úgy jön ki akkor is elég rossz lesz gondolni hogy ott betegeskedik távol 1-2 hétig főleg hogy az ilyesfajta betegségeket nem is kezeli túl nyugodtan:(

Vélemények?



2020. ápr. 1. 00:57
 1/5 Béla211 ***** válasza:
Sajnos szerintem van alapja félelmeidnek. Nézve a Magyarországon elhunytak alap betegségeit. 2 beteg is volt akinek magasvérnyomása volt. És bele halt az új korona vírus ba. Persze ennek azért még így is kevés az esélye de azért még van. Én beszélnek vele és ha megoldhato akkor inkább ne mozduljon ki otthonról és én vásárolnék be neki úgy hogy nem érintkeznek vele. Ha ő is benne van és nem nagyon tiltakozik ellene.
2020. ápr. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hipertónia, önmagában nem ad okot nagyobb aggodalomra. Ha az kezelve van, kordában tartva, akkor nincs különösebb probléma. A 40+os emberek nagyon nagy hányadát érinti a magas vérnyomás. Sokkal inkább az immunrendszer reakciójától függ, hogy kit mennyire visel meg a betegség.
2020. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az egészségügyben dolgozik így nem küldhették haza illetve otthoni munkát se tudták neki adni
2020. ápr. 1. 11:19
 4/5 Béla211 ***** válasza:
De a bevásárlás intézheted helyette ha tudod akkor is kevesebb emberrel érintkezik.
2020. ápr. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a pánikolókra. Kb. annyira veszélyes rá, mint egy influenza.
2020. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!