Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ezzel sebészetre...

Szerintetek ezzel sebészetre kéne menni?

Figyelt kérdés
A nyakamon nem sokkal az állam alatt volt egy faggyú csomó. Mutattam bőrgyógyásznak, aki akkor azt mondta, hogy semmi baj nem kell vele semmit tenni. Képzeljétek el, kb két hete vettem észre, hogy idegességemben már jó ideje azt piszkáltam és én észre sem vettem!!!! Komolyan mondom. Most is onnan jöttem rá, hogy ezzel " szórakoztam", hogy hatalmas duzzanat lett a helyén, mint egy bazi nagy pattanás. Nincs kivezető nyílása, esélytelen kinyomni. Már egy hete hozzá sem érek. Az elején nagyon fájt, mostmár nem fáj, de még mindig hatalmas. Elmúlhat magától? Vagy nagyon nagy bajt csináltam?
2020. ápr. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Látatlanban senki sem tudja megmondani.

2. Orvoshoz nem tudsz most menni.

3 Egyetlen esélyed van, ha megmutatod egy patikusnak és megkéred, hogy adjon rá valamit.

(Közben megkérdezed, hogy szerinte mi ez??)

2020. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen faggyúcsomó a nyakamon, elég nagy volt, kb. mintha ádámcsutkám lett volna :D Nekem plasztikai sebész csinálta hogy ne hagyjon nagyon csúnya heget (nyilván ha közel hajolsz és tudod hogy ott van akkor látod, de amúgy nem)

Ez nem múlik el magától, ki kell vágni és pucolni (kb 20-30perc).

Utána nekem elküldték szűrésre hogy van-e elváltozás, rákos sejtek benne, de nekem mondták akkor hogy 99% hogy nincs semmi baj, de fő a biztonság.

Szóval ha tényleg ugyanaz mint nekem volt (leírás alapján az) akkor kb. erre számíts:)

2020. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt és kivágták a sebészeten.
2020. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs orvos,majd eldöntik a sűrgősségin,mennyire fontos ez.Nem mindig a vírus élvez elsőbbséget .
2020. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem...mivel nem fáj kifejezetten, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy akár fél évig is el tudnék e ezzel lenni? Tudom, orvos tudna biztosat mondani...de ha nem lenne muszáj, a vírus miatt mennék.
2020. ápr. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!