Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel mindig köhögök párat...

Reggel mindig köhögök párat (nem sokat), és jön fel ilyen takony szerű amit kiköpök. Nem kell erőltessem nagyon, és kijön. Néha étkezés után is van ilyen. Nem dohányzok 7 éve. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, a valasz erdekelne engem is.
2020. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus reflux eset!
2020. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

- COPD

- reflux

- hörghurut

Ezek a legvalószínűbb okok.

2020. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem is ez van


Történetem


Most asztmára gyanakodnak, de azt kétlem hogy az lenne... Asztma pipa nem is hatásos rá

Járvány után megyek vissza és akkor reflux lessz a következő kisérletezés, de a legfurcsább hogy nem érzem magam refluxosnak.

És már próbáltam gaviscont bevenni lefekvés előtt de nem bizonyosult hatásosnak

2020. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es Kíváncsi vagyok, hogy mit mond az orvos. Nekem is ilyen problémám volt és ez a csendes reflux. Nem érzel konkrét savasodást, de tele van nyákkal a torkod. Nekem is sokszor ajánlották a pipát, de semmit sem használt. Sokszor meg voltam fázva és a hörgőkre rakódott. Amitől nagyon szenvedtem Végül a tüdőgondozóban írtak fel refluxra gyógyszert. Hörgőgyulladásom nincs, de a torokváladék sokszor előjön reggelenként.
2020. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Slejm
2020. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valakinek van valamilyen változás? Orvos?
2020. ápr. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!