Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már negyedik hete kapar a...

Már negyedik hete kapar a torkom. Valamint ezalatt már kétszer jött elő torokgyulladás hólyaggal ami pár nap alatt javulni kezdett. Érdemes lenne befizetni magánlaborba korona tesztre?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszan még nem volt torok problémám ezelőtt. Valamint gyakran érzem úgy hogy ráz a hideg is. 36.7 fölé viszont nem ment a hőmérsékletem.

Viszont mielőtt ez elkezdődött március elején előtte kb egy héttel voltam Budapesten és és még Bécsből érkező vonattal is utaztam. Ott pedig ott körül kezdődtek az események.

Nem vagyok nagyon rosszul ugyanakkor egyre gyanúsabb a dolog. Ezért gondoltam lehet megérné befizetni magam egy tesztre hiszen az megnyugtathatna.


2020. ápr. 2. 02:52
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha kiderülne, hogy covid pozitív vagy éppen negatív vagy, miben változna az életed?
2020. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Nekem akkor ért véget a "vesszőfutásom", mikor kivették a mandulámat 32 éves koromban. Neked megvannak még a manduláid?
2020. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!