Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honvédséghez felvehetnek úgy...

Honvédséghez felvehetnek úgy informatikusnak, ha folyamatban van egy rendőrségi ügyem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 15:54
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Szerintem ott kötelező a bűntetlen előélet/friss erkölcsi bizonyítvány is kell , mégha csak informatikus lennél, akkor is.
2020. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy milyen ügy!


Ennek utánanéztem egyszer. Mikor a doktori iskolába felvételiztem, kellett erkölcsi bizonyítvány. Mivel egyetem alatt füveztem,. (Már kinőttem) kíváncsi voltam mi számít priusznak.


Pl a téptél, elkaptak, elterelőre küldtek... az nem számít priusznak, és nem tüntetik fel az erkölcsi bizonyítványban. Szerintem a polgári pereket sem. Pl szomszéd vitás esetek.


Viszont a büntetőjog az már más. Ott gond lehet az erkölcsi bizonyítványoddal akár folyamatban lévő ügy miatt is. Bár ezt nem tudom pontosan.


Keress rá

2020. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azért van ügyed, mert feltörted egy bank szerverét, akkor szerintem nem fognak.
2020. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugye ezt egy külön csoport bírálja el. Itt kiterjesztett erkölcsit kérnek. Nekem évekkel ezelőtt volt felfüggesztett, ittas súlyos testi sértést okozó közúti balesetért. És már csak az eü eredményre várok. Akkora gond nem lehet.
2020. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!