Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak engem nem érdekel a...

Csak engem nem érdekel a koronavírus?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ne értsétek rosszúl... be tartom a karantént ki se mozdúltam 3 hete. Csak így totál hidegen hagy, itthon dolgozom, tanulok, kaját csinálok stb. Elvagyok a kis életemmel. Kizárom a hireket az életemből stb.. tehat igy total hidegen hagy az egész. És amikor valaki el kezd nekem pánikolni meg erről beszélni nagyon fel tud vele idegesíteni.

Vagy csak nekem van ilyen funkcióm hogy ki tudom ezt zarni a fejemből? 😂



2020. ápr. 2. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Valahogy mégsem tudod kizárni, ha Gyakori Kérdéseken kell erre rákérdezned, és kényszeresen erről beszélgetés kicsikarni. :)
2020. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így jó és másokat sem veszélyeztetsz a magatartásoddal, ahogyan azt írod is, akkor ez így rendben van.
2020. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Attól, hogy nem halgatsz híreket (bár ez nem igaz, hiszen nem tudnád mikor mehetsz ki végre), és éled a saját kis életed, attól még a dolgok megtörténnek.

Nem zárod ki a fejedből, hiszen most is erről kédeztél.

2020. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Engem még annyira sem, hogy 3 hétig ne mozduljak ki. Megpróbálom normálisan élni az életem.
2020. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne nem ülnél otthon 3 hete.
2020. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
engem érdekel, de nálam a családban több beteg is van (szívbillentyű betegség, asztma stb.), aki egyedül van annak könnyebb.
2020. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szeiff ***** válasza:

Szia! Örülönkis, meg irigykedünk is most sokan rád. Jó hogy nem kell mindenkinek paráznia, de a többségnek van oka rá.


Például maga, vagy mások egészségéért aggódik. Aggódik a jövőjéért, sőt akár ,hogy miből vásárol be délután. Akad nem egy, nem kettő, több ezer ember most, tehetetlenül nézi végig, ahogy évtizedek alatt felépített munkája, vállalkozása odavész.


Üdv. Árpád (egy irigy ember)

2020. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LakatosAnonymus ***** válasza:

#1


OTT A PONT!

2020. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, csak teged nem erdekel.

Megdícsérjünk?

Vagy miert irtad ki. nosense

2020. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!