Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egésznap a fejem hasogat,...

Egésznap a fejem hasogat, hányingerem van és gyenge vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyógyszerem nincs itthol. Ma reggel is hánytam.

2020. ápr. 2. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfogott egy rettentő gyengeség (ájulásérzés) és hirtelen melegem lett. A fejem irtózatosan fáj (migrén szerű) aztán hánytam.
2020. ápr. 2. 22:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyál egy pohár vízbe feloldott szódabikarbónát.Lehet sok a savad.A fejfájásra próbálj meg valami jógagyakorlatot.Maszíroztasd meg a nyakad(nekem néha jobb lesz utána) vagy egyszerűen csak kapcsolj ki minden elektromos cuccot ,vackold be magad a sötét szobába és próbálj aludni.Holnapra jobb lesz.

Vagy menj el gyógyszerét.

2020. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet az lesz. Már tegnap éreztem hogy valami nem stimmel, lüktetett a fejem erősen. K
2020. ápr. 2. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne te menj gyógyszerért. Beszéljetek inkább orvossal telefonon. Mi van, ha a vírus?
2020. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Azért mert valaki beteg, az nem jelenti azt hogy elkapta a korona vírust. Picit unalmas már, a csapból is ez folyik. Ne fesd az ördögöt a falra....
2020. ápr. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!