Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az emberek hány százaléka...

Az emberek hány százaléka dolgozhat Pesten maszk nélkül?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Aki még bejár, azok közül sok. Egyrészt azt is lerabolták, másrészr összevissza információk keringenek. Az én munkahelyem (nem egészségügy) mostanra tudott szerezni moshatót olyan mennyiségben, hogy a néhány száz dolgozónak jusson fejenként 2db.
2020. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a munkakörtől függ. Aki home office-ból tolja, ott 100% maszk nélkül dolgozik. Ha koronavírusust szállító mentős, akkor 0%.
2020. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Boltosoknak mennyire rizikós?
2020. ápr. 2. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A Sparban ott köhögnek, lihegnek maszk nélkül. Meg a Lidl-be is. Borzasztó. Mi a francért nem tud a munkáltatójuk egy kicseszett maszkra beinvesztálni, hogy ne parázzon tőlük még maszkban is a vevő? Amúgy a gyógyszertárakban is maszk nélkül vannak a gyógyszerészek.
2020. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez szörnyû. Pesten vagy vidéken laksz? Itt Pest mellett vidéken pl. Pennyben az összes pénztároson van maszk egy ideje, de Lidlben nem láttam. Szerintem addig lesz vírus, amíg meg nem találják rá az ellenszert. Addig terjed, gyógyultak és betegek ugyanúgy lesznek.
2020. ápr. 3. 05:52
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Sokan, sajnos. Tömegközlekedek, nem állt meg az élet nálunk (bíróság), de nagyon sokan úgy mászkálnak, hogy se maszk, se gumikesztyű. Nagy nehezen szereztünk mi is mosható maszkot, 2 db-ot, azokat váltogatom. Munkáltató természetesen nem biztosít semmit...


26N

2020. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok. Ez Budapesten van. Ott köhögnek teli szájjal pakolás közben, maszk nélkül a dolgozók a Lidl-ben, Sparban. Tényleg borzasztó!
2020. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!