Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet piros csík hasamnál? .

Mi lehet piros csík hasamnál? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma fürdésnél észrevettem egy piros csikot hasamon ...olyan mintha le lenne karmolva és mintha seb csík lenne tehat mint egy karcolás nem fáj de ha végig huzom kezemrajta érdes az a csík ...ugye nem.vérmérgezés? Nem tudom, hogy lett oldalamon az a csík :/ mit tegyek ? Jobb oldalt van


2020. ápr. 3. 00:28
 1/4 anonim válasza:
Ha komolyan néz ki, keress rá interenten hogy mire hasonlít. Ha vérmérgezés akkor ügyelet
2020. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Néha nekem is szokott ilyen lenni, hason, kezen stb. véletlenül kimarom magam hogy észre sem veszem, vagy a ruha cipzarja stb., remélhetőleg csak egy ilyen "karcolás". Pár nap és eltűnik, de ha nagyobb, hosszabb lesz, akkor hívj fel egy orvost vagy sürgősségi.
2020. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
stria vagy karcolás
2020. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem.változott valami lekarmolta :s de nem tudom, hogy köszi válaszokat :)
2020. ápr. 3. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!