Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek a koronavírus...

Szerintetek a koronavírus miatti korlátozások meddig tartanak mármint amíg lecseng a vírus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy a koronavírus miatti felborult élet meddig lesz ? Megkondom őszintén nagyon nehezen viselem...:/ tudom, erre srnki srm tud magyarázatot adni még orvosok sem de így ti véleményetek érdekel... szerintetek 1 év múlva újra kilehet járni ide oda? Én 25 éves nő vagyok keresem a párom ...és tervem,hogy még legyen családom tervem a karrier építés de most nem látom ebből a kiutat, hogy érdemes e tervezgetni ...én természetesen maszkot is hordok nem magam miatt elsődlegesen csak ne adjam át ...egyedül munkába járok már 3.hete és igen ott van telefon virtuális élet de nem ugyanaz a családommal sem tudok találkozni és nagyon nehéz én bízom benne,hogy nem marad azért ez örökre ....nyilván másnak is vannak tervei


Egy elkeseredett lány


2020. ápr. 3. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónapnál tovább nem tartható fent a jelenlegi állapot, mert az elég komoly gazdasági összeomláshoz, káoszhoz, lázongásokhoz és zavargásokhoz vezetne.
2020. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízok...
2020. ápr. 3. 09:34
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Nem rajtad múlik, sajnos a vírusnak nem tudunk parancsolni!
2020. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő 4 hónapot dobd a kukába, addig próbálj meg valami más értelmes dolgot kitalálni.
2020. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már a harmadik világháború,!
2020. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!