Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az éjszaka közepén arra...

Az éjszaka közepén arra keltem fel hogy a hátam felső, bal oldali részén szúró, zavaró fájdalom van ami átsugárzik a bal karomba. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A bal karom elgyengült, és a sugárzó fájdalom jelen van.
2020. ápr. 4. 01:28
 1/6 anonim válasza:
Elfeküdted?
2020. ápr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős, ahogy leírtad az érzést. Szerintem csak elaludtad a kezed, vagy rossz szögben aludtál. Rosszabb esetben 2-3 percig csak lóbálni tudod a kezed, mivel nincs benne vér, nem tudod mozgatni. De ne aggódj, legfeljebb 1/4 óra múlva elmúlik. Esetleg "miért ne" alapon bekenheted körömvirág kenőccsel...
2020. ápr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet elfeküdted.
2020. ápr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mostanra már csak a hátamban van szúró fájdalom ami pár másodpercre elmúlik majd vissza jön. Család tagjaim jettükben azt hitték szívroham.
2020. ápr. 4. 01:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívroham esetén nem "zavaró" lenne a fájdalom.
2020. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hátad bal felső részét megcsípte a szúnyog, közben pedig a kezeivel vakarta a bal karod.
2020. ápr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!