Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehér gennygömb a mandulámon....

Fehér gennygömb a mandulámon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb.legutoljára szeptemberben jött elő, akkor voltam vele fül-orr-gégészeten, azt mondta a doki hogy ki kéne szedni a mandulámat, viszont én nagyon nem akarom, a doki meg elég bunkó volt, szóval biztos nem megyek vissza. Olyan érzés mintha egy hajszál akadt volna a torkomra, és eddig három alkalommal jött elő, mindig mikor stresszeltem valami miatt. Szerintetek csak a stressz miatt van, vagy véletlen egybeesés, illetve mi ez akkor?

2020. ápr. 4. 03:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Krónikus tüszős mandulagyulladásnak hívják. Ezért akarták kivenni...


A mandula ott gyűjti a bacikat gócként, és amint gyengül az immunrendszered egyből elszabadulnak és fertőzést okoznak.


Nem egészséges, de most vele kell élned amíg az EÜ ilyen szívás.

2020. ápr. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Viszont nem genny. Nekem is volt, stressznel, odafigyelesnel jobban. Harminc eve nincs gondom veluk, miota valahogy nem rettegek miatta. Ovatosan, vattaspalcikaval volt, hogy el tudtam tavolitani nyomasra. Oblogetes jo.

Nekem a minden nathara felirt antibitikumtol lett kronikus gyulladasom, 11-16 eves koromig egy ordogi kor volt, es egyre erosebb gyogyszert adtak, mire egy het mulva ujra beteg lettem. Nem vagyok egyebkent antibiotikum ellenes, felre ne ertsen senki!

Belementem a mutetbe, de mikozben a gyulladas miatt halogattak, egy gegesz azt mondta, nincs bajom. Hulyeseget mondott, de akkor letettem a mutetrol.

Szoval mar egyutt tudok elni a szottyadt, krateres mandulaimmal, jok a leleteim.

Vigyazz rajuk, de ne rettegj.

2020. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ácsi! Az mandulakő! Ha el tudod távolítani akkor az mandulakő, ami a kráterekben gyülekező mindenféle anyag. Ez kb ártalmatlan.


Amit a kérdező ír az nem biztos hogy az.

Ha kb maga a mandulatest foltos, az bizony tüszős mandulagyulladás. Össze lehet keverni, de azért látszik.

2020. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 nem foltos a mandulatest,hanem genny,ami egyik pillanatróla másikra eltűnik és általában random jön elő,pedig nem voltam már beteg egy éve kb.
2020. júl. 5. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!