Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van gombocérzés a...

Mitől van gombocérzés a torkokban?

Figyelt kérdés

Kissé piros a torkam, de nem fáj egyáltalán, az orrom elvan dugulva. Jobb felől a nyirokcsomom megvan duzzadva, és az arcom is jobb felől kissé.Tüsszögök is elég gyakran.

De annál jobban nem vagyok leverve szóval, elég enyhe megfázás lehet..De ettől lehet a gombóc érzés is a torkomban, így torokfájás nélkül?

Egyre erősségben érzem



2020. ápr. 4. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Simán elkaptad az idei koronavírust
2020. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Mivel tusszogsz, ez NEM koronavirus. Kifejezetten szaraz kohoges, laz, mellkasi fajdalom, torokfajas jelei vannak.

A gomboc-erzes nem lehet psziches? Pl az aggodas miatt? Tipikusan elofordulo pszichoszomatikus tunet.

2020. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn csörögj rá a házi orvosra, ha a nyirok csomód megvan duzzadva akkor gyógyszeerre lehet szükséged
2020. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem vagyok koronás :))) a környéken sincs korona, na meg nálunk 2 hete már teljes körű kijárási tilalom van. Azelőtt se jártunk ki már (romania)

Hát szedek gyulladascsokkentot (reuprofent) meg iszok napi 2x koldrexet is, kb 2 napja, mert már akkor nem rendelt a családorvos, nem volt ahova menni

2020. ápr. 4. 20:26
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fáj a mellkhasam, nem köhögök sehogy sem, lázam nincs soha nem is volt, legmagasabb testhom is 36,7 fok volt, nekem alacsony alapból, torkam se fáj.

Nyirokcsomom van felduzzadva a jobb felelől meg az arcom, az orrom dugult, ezért is kérdeztem rá a gombocérzésre, hogy így normális enyhe megfázás mellett?

2020. ápr. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!