Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kar és láb zsibbadás, szívveré...

Kar és láb zsibbadás, szívverés érzése állandóan, néha gyorsabb szívverés, ájulás érzés, alvászavar, fül zúgás, nyak fajdalma és égő érzése, nyak és tarkó feszülés, pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy nem pánik roham hanem pánik betegség lenne e? Mert a tüneteket majdnem hogy állandóan érzem. És felélem meg szorongás van bennen a tünetek miatt. Az orvosom szerint aki vizsgált azt mondta hogy ez pánik betegség de én félek hogy nem vizsgáltak ki rendesen és valami szervi bajom is van. Mi lehet ez? Voltak még valakinek ezek a tünetek?

2020. ápr. 5. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

A zsibbadás attól van, hogy egész nap ülsz a gép előtt. A szívdobogás szintén, közvetett módon, mivel a görnyedt tartás miatt felszivárog a gyomorsav, és az irritált gyomorszáj/nyelőcső érzékeny a szívverésre, ütőerekre. A nyak a monitor bámulásától van, a tarkó attól, hogy nem iszol elég vizet, mert ahhoz fel kéne kelni a gép elől. Az alvászavar attól, hogy nincs napi életritmusod, csak döglesz.


Nem pánikbetegség, csak számítógép-függőség némi hipochondriával vegyítve. Néha kelj fel, mozogj, egyél, igyál, de sokszor keveset, nem 80 kilót napi egyszer.

2020. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na akkor az tudnod kell hogy számítógép előtt nem ültem évek óta. Semmilyen játékot nem játszom se számítógépen se mobilon. Kb 2 liter vizet iszom naponta ahhoz képest hogy 52 kilós és 31 éves nő vagyok. Vigyázok arra hogy mit és mikor eszem, nem szoktam teli zabálni magam és este 8 után már nem eszek semmit. Kizárólag vizet és teát iszom semmilyen üdítőt nem fogyasztok.
2020. ápr. 5. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy túlműködés is okozhat hasonló panaszokat.

Érdemes megnézetni a pajzsmirigyserkentő-hormont (TSH), illetve az előállított szabad T3 és T4 hormonok mennyiségét.

2020. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézték azt is és rendben van jelenleg. Amúgy autoimmun hasimoto betegségem van. De az orvos szerint annak ehhez nincs köze mivel a hormonszintem most jó
2020. ápr. 7. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó természet gyógyászt, én 3 évig küzdöttem panikbetegsegbe, voltak durva élmények, tudom mit érzel, én amióta elmentem a természet gyógyászhoz és el kezdtem szedni a joalis készítményeket azóta szépen lassan meg szűntek a rohamok, valamint Gyuri bácsi felé orbáncfű tea segített.
2020. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miket szedsz pontosan és milyen mennyiségben. Majd ha vége ennek a virusos kálváriának akkor fel keresek egy természet gyógyászt. Most nem szívesen megyek orvoshoz meg máshová sem.
2020. ápr. 13. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!