Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már régebb óta vagyok epilepsz...

Már régebb óta vagyok epilepsziás és mindig ugyan az a fajta rohamom volt a legújabb más az baj lehet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje epilepsziás vagyok nincsenek gyakran rohamaim és a gyógyszerem megfelelően van beállítva. Eddig mindig olyan volt a rohamom, hogy remegtem és eszméletlen voltam. Ezeknek a rohamoknak a hosszúsága változó és az érzés előtte és utána is mindig más.

Most viszont amikor aludtam hirtelen iszonyú fejfájásra keltem és ébren voltam és azt hittem hogy belehalok (most túlzásnak hangzik de a roham közben nem tűnt annak:D). Ilyen érzésem csak a rohamok után szokott lenni és akkor sem ilyen erős. Nem tartott nagyon sokáig és hasonlított arra mint amilyen érzésem pl rohamok előtt vagy után van. Az jelenthet bajt, hogy ez más fajta volt? Esetleg valaki tud segíteni hogy ez miért lehetett így? Semmi változás nem volt az életemben mostanában.



2020. ápr. 5. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezelő neurológusodnak jelezni kell, ha ismétlődik azonnal mentő, ha hányinger, hányás jelentkezik azonnal mentő.
2020. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért kellene mentőt hívni? Rohamok után nem szoktam. Eddig nem igazán volt hányingerem semelyiktől. Esetleg el tudod magyarázni, hogy ez mennyivel rosszabb? Vagy bárki más?
2020. ápr. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!