Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Január végén beteg voltam....

Január végén beteg voltam. Száraz köhögés, fáradtság, hőemelkedés. Szaglás és ízlelés elveszése. Konkrétan nem éreztem semmi ízt és szagot. Ez lehetett korona vírus?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ehe!
2020. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, noha a tünet nagyon hasonló, de januárban nem volt még itt Koronavírus
2020. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehetett, de akkor sincs ma semmi bajod. És lehetett síma megfázás is, sőt, meg fogsz döbbeni: van olyan, hogy valaki egyfolytában szárazon köhög, láz nélkül, fulladva, MERT pszichésen agyon van terhelve. Szomatizációnak hívják a problémát.
2020. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Honnan lehet tudni pontosan mikor volt itt a vírus? Ez a pár szegény idős ember aki meghalt,ha nem lenne a korona vírus szinte fel sem tűnne senkinek. Alapból aki bekerül a korházba és hatvan év felett van annak meszeltek. Mert ott csak kicsinálják őket.

Tavaly januárban 6326 ember halt meg csak Magyarországon.

2020. ápr. 6. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Januárban is volt itt koronavírus, ugyanúgy nátha szerű tünetekkel.
2020. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as, én több mint egy évig köhögtem így. Reflux okozta, nálam a gyomorsavgőz a légutakat terhelte és nem elsősorban a nyelőcsövet. Mindez részben lehetett pszichés alapon, de a közvetlen kiváltó ok a reflux volt.
2020. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szaglás és ízérzékelés elvesztése miatt gondolom azt, hogy az volt. Ez nem gyakori általában. Koronavírusnál viszont az.
2020. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minden évben volt eddig is koronavírus, csak ez most egy problémásabb törzs - kb mindenki volt már náthás életében, azoknak a megbetegedések egy részét is valami koronavírus okozta


Nem mellesleg szerintem már kb az európaiak 20-25%a vagy fertőzött vagy gyógyult, nincs kapacitás, idő, pénz mindenkinek a tesztelésére, nem mellesleg felesleges is -teszteljék inkább az egészségügyi, kereskedelmi, vendéglátóipari dolgozókat ill. rendőröket, tűzoltókat, közhivatalnokokat - vagyis, akiket muszáj, mert emberek tömkelege között dolgoznak.


Mi anyuval arra tippelünk, hogy a fater már átesett rajta, amilyen tünetei voltak, ami azt jelenti, hogy anyu tuti elkapta és túl van rajta, én nagy eséllyel (akkoriban voltam náluk napokat és én is köhögtem lightosan pár napig), tesóm családja közelebb lakik, többször mentek, egyik kölök ott is beteg volt.

2020. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha januarban lett volna, azt ugyanugy beteg emberek tomege es hullahegyek kisertek volna. Feltunes nelkul nem torhetett volna ki izolaltan. Februarban igen, de elotte Europaban biztosan nem. Volt egy furcsa virus elotte, szaraz kohoges, hetekig elhuzodo hoemelkedes. Virus volt, de veszelytelen, es meg arrol is tudtak viruskuratok.
2020. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Simán lehetett. Én is januárban voltam nagyon beteg, komoly nehéz légzéssel. Akkor még asztmára meg minden hülyeségre vizsgáltak, mert nem nagyon tudtak még az orvosok sem a koronavírusról, de utólag most ő is azt mondta, hogy szerinte az volt.

És nemcsak én vagyok valami csodabogár, rengeteg ember vélhetően átesett rajta. Januárban bőven itt volt már, és csak az én családom és ismerőseim közül is többnek nagyon gyanús volt az volt. (Végül is, akár még egymást is fertőzhettük azokkal, akikkel találkoztunk.)


Voltunk többen, akinek utólag orvos is mondta, hogy lehetett az, mások csak sejtik, de jelenleg biztos módja nincs tudni sajnos.

2020. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!