Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajánlanátok valami ötletet...

Ajánlanátok valami ötletet mindennapos éjszakai gyomorfájásra?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja szó szerint minden egyes nap felkelek éjszaka, hogy nyomó fájdalom van a gyomromban, azután elkezd jönni a savam, és ilyenkor rámjön a pánik, nehogy hányjak, meg hogy mitől lehet, mikor múlik már el, stb. Enni alig merek, csak vizet meg méha egy kis colát szoktam inni, de abból sem sokat, csak 1-2 kortyot. Már megkeseríti az életem ez az egész és még csak 20 éves leszek, és így élem a fiatalságom, hogy rettegek.:(.

2020. ápr. 8. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok a savad, ahogy te is tudsz róla. Miért nem szedsz savcsökkentőt?
2020. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedek, omeprazol hexalt. De csak épp hogy enyhíti.
2020. ápr. 8. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem írtad. Van még vagy 4-5 féle hatóanyag, ha nem segít cserélni kell. Nekem is csak a 3. jött be anno.
2020. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kólát iszol lefekvés előtt akkor min vagy meglepődve? Salvus vizet igyál helyette és ne edd tele mahad estére. Felejtsd el a buboréks italokat fűszeres csípős ételeket, kávét teát édességeket stb. Diéta.
2020. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!