Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az a helyzet hogy kb 1-másfél...

Az a helyzet hogy kb 1-másfél hete nagyon fáj az alhasam jobb oldalon. Van ott egy kisebb, hüvelykujjnyi dudor, kitüremkedés. Edzeni nem tudok mivel utána mégjobban elkezd fájni. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam először, hogy sérv leginkább amiatt a kis dudor miatt a hasamon. Tegnap viszont a háziorvosom elküldött pár vizsgálatra sürgősségivel. Volt egy kis here fájdalmam is ezért megnézett egy urulógus is, megultrahangozott, megvizsgált nem talált semmit. Volt vérvétel, vizelet minta az is rendben volt. Illetve megvizsgált egy sebész is, kizárta a vakbél gyulladást és a lágyéksérvet is. Szóval így már eléggé tanácstalan vagyok. Illetve nem értem mi lehet az a kitüremkedés is ott a hasamon. Nem túl nagy de attól még ott van, nagyon zavaró és fáj is. Azt kiemelném mégegyszer, hogy az edzés nincs rá túl jó hatással. Illetve van egy kis szurolásom is emiatt mostanság. Ezek alapján szerintek mi lehet velem? Segítsetek légyszi.

2020. ápr. 9. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megfelelő orvosokhoz mentél a sérveiddel, az lehet veled.
2020. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtato, hogy megvizsgaltak, de az mar nem, hogy tippjuk sincs, azt se mondtak, kihez fordulj, vagy artalmatlan-e es milyen opciok vannak. Sulyos baj nem lehet, nem daganat. De a serv gyanus, vagy en nem mernek most edzeni.
2020. ápr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem ez nem sérvnek tűnik, de pontosan be tudod határolni hol van ez a dudor? Alhasadon hol, belső, külső, középső részen?
2020. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja, kb októberben betért hozzánk egy nő nogyogyaszatra ugyanezzel a problémával. Az UH nem mutatott semmit, a vertesztek jók voltak. Mint később kiderült, sokat edzett. Tanakodtunk H mi legyen, végül arra jutottunk h az izommal lehet valami. Lehet meghúzta, begyulladt amikor nagy terhelésnek tette ki. Elég egy hibásan végrehajtott gimnasztikai feladat és ott a baj. most egy ideig hagyd az edzéseket, 2-3 hét és javulni fog, ha izomrol van szó. Üdv
2020. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!