Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érzem, hogy nehezebben...

Mitől érzem, hogy nehezebben veszem a levegőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves fiú vagyok, már régóta érzem szinte kiskoromtól,hogy az orromon nem kapok elég levegőt ezért átálltam a szájon át lélegzésre. Persze,ha nem figyeltem rá orron lélegeztem mindig,csak volt benne egy csavar,hogyha figyeltem úgy éreztem nem elég az a mennyiség. 1 éve eléggé szorongok,hipochondriával voltam pszichológusnál ahol valamelyest javult a dolog de most megint nagyon félek,hogy víz van a tüdőmben vagy valamilyen tüdőbetegségem van,mert mostmár szájon át sem kapok elég levegőt,vagyis így érzem én,mikor lefoglalom magam nem érzem annyira de mikor nincs mit csináljak folyton ezt figyelem és úgy érzem nem kapok elegendő levegőt. Nem olyan,mint a pánikbetegségnél a légszomj,nem kapkodom a levegőt,hanem csak kevésnek érzem. Tudom,most lehetne írni,hogy koronavírus de már jóval azelőttről megvan. Elég sokat szellőztetek,mert már szinte folyamatosan ezt figyelem,ezen kattog az agyam. Mi lehet ez?

2020. ápr. 9. 15:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ami miatt nagyon reálisnak tartok egy tüdőbetegséget,ami adja az egészre a félelmet, hogy dohányzom... Fontosnak tartottam megemlíteni,hátha közrejátszik.
2020. ápr. 9. 15:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Öhm és arra még esetleg nem gondoltál hogy,ha már gyerek korod óta meg van, érdemes lenne benézni a tüdő gondozóba? Persze nem ilyenkor virusos időben
2020. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!