Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetet mi az igazság?

Szerintetet mi az igazság?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondjak, hogy idősekre és krónikus betegekre veszélyes a vírus, de én vagyok benne biztos, mert ha pl. Olaszországot vesszük rengeteg halottjuk van, és nem hiszem, hogy az a több ezer halott csak idősekből vagy krónikus betegekből tevődik össze. Szerintetek?
2020. ápr. 10. 12:26
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*nem vagyok benne biztos (bocsi, elírtam a leírásban)
2020. ápr. 10. 12:27
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

istenem...

Az elhunytak 5% a 60 ev alatti es nem kronikus beteg.

Tehat rohadt veszelyes rajuk nezve is.

2020. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem tudja, mi az igazság, de Amerikában 20-55 évesekkel vannak tele a kórházak. Tegnap olvastam egy 29 éves egészségügyi dolgozóról, aki belehalt. Szóval szerintem senki nincs biztonságban, csak sokan szeretik azt hinni, hogy ők úgysem kapják el, vagy ha mégis úgysem lesz bajuk. Csak azt felejtik el, hogy közben megfertőzhetnek egy csomó embert, aki meg esetleg belehal.
2020. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Ne vegyük Olaszorszagot, teljesen máshogy szocializolodtak mint mi, magyarok. Náluk 2017 óta kötelező csak a BCG oltás és teljesen más az életmódjuk.

Krónikus betegekre, idősekre veszélyes, illetve a dohanyosokra (máig nem tudom megérteni, hogy a dohányzás ellen miért nem szabkcionalnak)...

A dohányos a saját legutjait borító csilloszoros hengerhamokat tulajdonképpen leirtja, így tisztulni nem tud a tüdő.

Tajekozodj olyan forrásokból mint pl a Semmelweis.hu, illetve a eü/orvosi kamara oldalán feltöltött protokollokbol, ha valami megbízható, akkor az az... Index, origo, 444, prostisracok, lokal stb << ezeket jó nagy ívben kerüld el, bullshit amiket írnak az esetek nagy %-ában.

Sote, MESZK, Mok itt vannak az okossagok.

2020. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha Olaszországnak rengeteg a halottja, miért nem jelenik meg a grafikonon?

[link]

2020. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan ez történik nálunk is, mint ebben a videóban


[link]

2020. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#4 Nem hasonlítottam össze Magyarországot Olaszországgal, csupán a számok kedvéért hoztam fel példának. Mármint úgy értem, hogy több ezer, esetleg több tízezer halottnál már nem igazán lehet elhitetni az emberekkel, hogy az összes elhunytnak volt valamilyen alapbetegsége.
2020. ápr. 10. 14:58
 8/30 A kérdező kommentje:
#5 Az általad csatolt térképen Olaszország a "very high", azaz nagyon magas kategóriába van besorolva, ezért nem értem a kérdésed.
2020. ápr. 10. 14:59
 9/30 A kérdező kommentje:

#6 Nem hiszem, hogy ennek lenne valoságalapja. Szerintem inkább az a cél, hogy kevesebb halottról tudjanak az emberek, hogy ne törjön ki pánik.

A másik meg az, hogy ha egy alapbetegséggel küzdő ember elkapja és belehal, akkor úgyis belekerül a halotti bizonyítványba a vírus az alapbetegséggel együtt.

2020. ápr. 10. 15:09
 10/30 anonim ***** válasza:
Az, hogy te mit hiszel, és mik a tények, ez ebben az esetben két különböző dolog. Csak gondolkozz. Nem mindegy, hogy a krónikus betegsége miatt hal meg valaki, akiben megtalálható a koronavírus valamelyik fajtája, vagy a koronavírus ölte meg az amúgy is gyenge szervezetet. A tavaly előtti influenzajárvány ugyan ezt tette az olasz egészségüggyel, mint emez most, csak az nem kapott nagy hírverést, meg te magad is az aktuális ellenséggel voltál elfoglalva, a migránsokkal, meg a vénemberrel, Sorossal. Mert a média és a hatalom azt akarta, hogy azzal foglalkozz. Most új ellenséget szereztek neked, most foglalkozhatsz ezzel.
2020. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!