Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus leküzdéséhez,...

A koronavírus leküzdéséhez, kezeléséhez a tudósok nagyon sokféle vakcinát, stb. tesztelnek, próbálnak ki, amelyek mesterségesen előállítottak. De senki nem keresi a megoldást a természetben. Miért?

Figyelt kérdés

Pedig lehet, hogy ott a megoldás. Magam, fiatalabb koromban gyakran voltam beteg megfázástól, tüdőgyulladástól. Tizenévesen elkezdtem gyógynövények után és más természetes dolgok után kutatni és azokat rendszeresen el is fogyasztottam. Gyógynövény főzeteket, propoliszt, virágport, mézet is természetesen. Gyakorlatilag örökre megszűnt az asztmám, többet nem kaptam tüdőgyulladást, egyszer-kétszer volt influenzám is, de azokat a szervezetem rövid idő alatt megszüntette.

Igaz, tavaly volt egy brutális tüdőgyulladásom, melyre rásegített az, hogy hűtőházban dolgoztam, de valószínű, hogy vítus lehetett az oka, de az is megszűnt. Közelemben senki nem volt sehol beteg, valószínűleg buszon kaptam meg. Iszonyatos fejfájással és magas lázzal járt, de viszonylag hamar elmúlt. Itt jegyezném meg, hogy szerintem a munkahelyek légtechnikai berendezéseiben larakódó porrétegek nagyon sok vírust tartalmazhatnak. Onnét gondolom, hogy egyszer a munkahelyemen azt kakarítottam ki és a felszálló port belélegeztem, majd hamarosan nagyon beteg lettem. De az is hamar elmúlt. Több mint harminc éve kúráltam magamat és max. ötször volt lázzal is járó légúti megbetegedésem, de azokat szerintem tömegközlekedési eszközön, esetleg munkahelyen kaptam meg. Szerintem megfelelő immunrendszer erősítéssel és programozással megelőzhető majdnem minden, vagy minden betegség.



2020. ápr. 10. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Milyen módszer szerint programozol?
2020. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

És mindezt mennyi idő alatt érted el?

Addigra kihal a föld.

Egy kanál méztől senki nem fog meggyógyulni.

Amit te írtál, az a megelőzésről szól, azzal meg már elkéstünk.

2020. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Mendemondákra most nincs idő. Ez a genetika, molekuláris biokémia korszaka.


Egyébként meg a gyógyszerkutatók robotokkal is dolgoznak, milliónyi természetben is fellelhető molekulát vizsgálnak meg mesterséges intelligencia (és in silico szimulációk) segítségével, majd több tízezret tesztelnek robotpipettázós rendszerekkel. Pl in vitro tüdőszöveten, sejteken.


Az ígéretes vírusgátló szereket pl így lehet megtalálni.


Sajnos itt az alternatív gyógymódok meg a nagyi tapasztalata már nem ér semmit.


...

Ugyanakkor megjegyzem, 1000 betegből kb 50-nek vannak tünetei, 20 súlyos... kb-ra.


Az enyhe tünetesek használhatnak "nagyi módszereit", gyógynövényteákat stb...

2020. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert messze hatékonyabb egy konkrét járvány ellen célzott vakcinát előállítani, mint szerencsejátékra bízni az egészet. Azaz vagy használna ellene bármilyen természetes növényi anyag, vagy nem, de ha lenne is ami használ, azt is vagy megtaláljuk, vagy nem.
2020. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Arra gondolok programozás terén, hogy bizonyos hatóanyagok szervezetbe juttatása által az immunrendszerből lehetne olyen reakciókat kiváltani, amelyek a koronavírusra is megoldást adnak.


Mivel a mentális állapot is befolyásolja gyógyulást így az agykontrollos módszerek is hathatnak segíthetnek, meg arra is gondolok, hogy az immunrendszer pszichofizikailag is programozható. De ez tényleg a saját véleményem, talán naívnak is tűnik, mivel magam laikus vagyok.

2020. ápr. 10. 14:05
 6/15 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Köszi a kiegészítést.

2020. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szívesen. Én köszönöm a választ.
2020. ápr. 10. 14:09
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért, de nekem az az érzésem, hogy a jelenleg pusztító koronavírus enyhébb hatékonyságú fajtája már régen keringett a Föld körül, országról országra, kontinensről kontinensekre. Ezért nem figyeltek fel rá és az orvosok a megfázásra utaló tüneke miatt simán influenzaként kezelték. Később manipulálódhatott a vírus.


Van egy másik tézisem is, mégpedig az, hogy mesterséges vírusról van szó. Vagy kiszabadult szabálytalanság miatt valamelyik laboratóriumból, kutatóállomásról, vagy szándékosan szórták szét a világon. Ha szándékos, akkor vakcina is van. Na meg szinte mindenhol egyszerre jelent meg.

2020. ápr. 10. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:

#5 Nem programozható sajnos.


Két programozási mód van:


Ha elkapod a vírust és a benned lévő apró tudósok megkeresik az ellenanyagot, és gyártásba viszik. Ezek az antitestek.


A második mód amikor a vírus gyengített verzióját kapod meg, vagy egy mRNS darabot ami megtanítja, felprogramozza az immunrendszert arra, hogyan kell gyártani az antitesteket, anélkül hogy lebetegednél. Ez a vakcina.


Félreértés ne essék: a vakcina már pár héttel a vírus kitörése után kész volt. Különféle új technológiákkal nagyon hamar el lehet készíteni a védőoltást.


Azonban a probléma az, hogy ez egy koronavírus, és nem igazán teszteltünk még rá nagy tömegben vakcinát. Nagyon kell vigyázni, hogy nehogy pl túlzott immunválasz alakuljon ki, ami miatt ha el is kapod, az saját immunrendszered túlreagálja és abban mégbetegebb leszel.


Ezért a vakcinakutatás ma már egy nagy emberkísérlet. Biztonságos? Használ? Gyártható nagy mennyiségben? Véd-e hosszú távon?


Ezekre a kérdésekre keressük a választ, maga a vakcinák sora már rég kész van.

2020. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pszichofizikailag amúgy egyetlen módon programozható.


Ha agyonstresszeled magadat, eleinte stimulálod az immunrednszert, aztán kimeríted és azért kapod el a kórokat.


Ez egy nagyon bonyolult libikókarendszer, de az tény, hogy egy mentálisan kiegyensúlyozott ember immunrendszere is stabilabb, megfelelő választ ad.


Így lehet "programozni".

2020. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!