Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben aranyérrel kapcsolatban? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja aranyérrel küzdök.

Ami fura hogy nem fáj és vérezni is csak egyszer vérzet, a tünetem csak viszketés és nedvedzés.

Kentem Reparon és Proktosm kenőccsel, de nem használtak. Elmentem a házi orvoshoz,aki megállapította hogy enyhe belső aranyerem van és fel írt Aurobin kenőcsöt, Detralex tablettát illetve valami gyógyszertárba készült kúpot, Supp. Benzocaim.

Ahogy elkezdtem használni elmúltak a tünetek. 1 hétig kellet használnom ezeket.

3 hét telt el azóta hogy elkezdtem szedni a felírt gyógyszereket és most újra kijött ez a két tünet.

Szerintetek elkezdjem/elkezdhetem újra használni a felírtakat?

Illetve van itt olyan akinek az aranyere csak viszketet és nedvedzet? Kicsit félek, hogy valami komolyabb bajom van.



2020. ápr. 12. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziállatod van?
2020. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jegeld.


Lehet kapni fagyaszthato kupot, de teljesen jo a jegkocka is. Egyszeruen odatartod a fenekedhez es addig ott tartod amig elolvad. Par napig csinalod ... sokat fog segiteni.


Persze ezeket a gyogyszertari cuccokat is nyugodtan hasznalhatod.


Amugy pedig ha sokat ucsorogsz, akkor tegyel a segged ala aranyerhez valo parnat, vagy egy strand uszogumit ... lenyeg, hogy kozepen nyitott legyen.

2020. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló = nincs háziállatom

Második válaszoló = köszönöm a segítséget :)

2020. ápr. 12. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit nagyon be kell tartani! Naponta többször, de nagywc használat után kamillásvízzel mosd le. Igyál sok folyadékot és sok rostosat egyél!
2020. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg proktológussal...
2023. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!