Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert szedhetek...

Milyen gyógyszert szedhetek koronavirusra (ibuprofen és aspirin hatóanyag nem jó akkor) bétablokkoló szedése mellett?

Figyelt kérdés

Semmilyen tájékoztatást nem kaptam és jó lenne tudni, ha bekövetkezik mit vegyek be.

Tachycardiara szedem



2020. ápr. 13. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Paracetamol.
2020. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Senkire ne hallgass erről az oldalról. Nem tudhatod ért-e hozzá a válaszoló. Hívd fel holnap a orvosodat!
2020. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Már bocs de tachycardiára mi a tosznak akarsz fájdalomcsillapítót szedni?


Ha úgy gondolod, hogy koronavírusod van, és lázat szeretnél csillapítani, akkor egyrészt ezt nem árt közölni a háziorvosoddal is, hogy tudjon róla, másrészt lázat csak akkor csillapítunk ha magas és rossz közérzetet okos, és végül lázra mint mindig most is az algopyrin (metamizol) a nyerő, esetleg a paracetamol.

2020. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Csak paracetamol tartalmút! Bár a panadol semmit nem használ sajnos... (nekem nem segített)

Antibiotikum nem ajánlott, nem reagál jól rá a beteg szervezet. Akkor adnak, ha szövődményként megjelenik a kétoldali tüdőgyulladás.

Kísérleti/hatásosnak hitt gyógyszereket meg úgyis csak a kórházban adnak. Oda ne kerülj be...


Amire szükséged lesz: sok kitartás.

Ez a vírus nagyon tud fájni, illetve szenvedni is lehet tőle rendesen. Kb 3 hét a gyógyulás, ha nem vagy súlyos. Otthon kell kifeküdni és utána sem terjeszteni. (Sajnos még egy ideig fertőz az ember)


És készülj fel: nem tesztelnek. Csak akkor, ha kb már nem kapsz levegőt. Hiába mondanak mást Ciliék a sajtótájékoztatón. Akkor sem, ha fájdalmas tüneteid vannak, amik egyértelműen a korona tünetei. Kitartást!

2020. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem beteg.
2020. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ra orvossag. Szerintem feltunt mar. Ki kell varni a veget. Csak sulyos lefolyasnal korhaz oxigen vagy lelegeztetogep, stb...
2020. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Baxus, nem igaz hogy ilyen értetlen mindenki.


1, a betablokkolot tachykardiara szedi.

2, nem beteg

3, fájdalom és lázcsillapítót keres


Kérdező, még mindig a paracetamol a megfelelő.

2020. ápr. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Olyat szedjél ami nem okoz asztmás tüneteket például a túladagolástól mert felerősítheti a vírus által okozott tüneteket. Én speciel asztmás lettem a vírus miatt egy ideig és ijesztően fulladtam de semmi más csak a kezdetén egy kis láz és kröhincselés.
2020. ápr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
67 százalékos csak éppen az a baj a paracetamollal, hogy nagyjából sz.rt sem ér addig amíg nem max dózist 4x1 g-t szedsz, és akkor is van egy langyi kis centrálisan ható gyógyszered, ami talán csökkenti a lázad meg a fájdalmad, de inkább nem, ellentétben valami normális fájdalomcsillapítóval aminek van gyulladáscsökkentő hatása is. Ez a paracetamol mánia tipikusan ilyen angolszász baromság, mert az angolok jobban félnek egy NSAID nefropátiától, mint egy paracetamolos fulmináns hepatitistől.
2020. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9!


A paracetamol jó gyógyszer és hatásos is, hacsak nem cukorka szerűen szedi valaki.

2020. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!