Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomás ennyire nehézkes...

Vérnyomás ennyire nehézkes beállítása?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy magas vérnyomás betegségem van, immáron 5. éve. Az első 3 évben segített a Covercard, majd egyszer hirtelen felment a vérnyomásom, ekkor háziorvosi tanácsra megduplázódott az adag. Sajnos nem lett jobb, majd új készítmények tesztelője lettem. :( Azóta átmenetileg beáll a megfelelő értékekre a vérnyomásom, de ez nem tart tovább pár hónapnál és újra jelentkeznek a magas értékek. Magamról annyit, hogy 46 éves vagyok, soha nem dohányoztam, nem iszom alkoholt, átlagos testalkattal rendelkezem. Ami a legjobban aggaszt mostanában, hogy kísérleti nyúlnak érzem magam, hol ezt, hol azt írja ki nekem a háziorvosom. Jelenleg 4 fajta vérnyomáscsökkentő gyógyszert szedek. A kérdésem az volna, hogy nem-e tud valaki olyan (intézményt, orvost, szakorvost) aki segítségemre tudna lenni a felmerülő problémáimra? Esetleg valaki, aki már járt ilyen cipőben, de sikerült megoldást találni. Segítő szándékotokat előre is köszönöm.

2020. ápr. 14. 16:20
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kardiológiai Intézet Budapesten.

Sajnos a gyógyszert időnként le kell cserélni és akinek van ilyen betegsége, időnként előfordul, hogy megszalad, alapvetően ez nem gond.

Azt nem értem miért kell egyszerre 4 félét szedned.

2020. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!