Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás meggyógyulhatott...

Tüdőgyulladás meggyógyulhatott kb.1 hóbap alatt különösebb kezelés nélkül?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nagyságrendekkel valószínűbb, hogy nem tüdőgyulladás volt.
2020. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
Igen, én kettőt hordtam ki lábon mert muszáj volt. De utána azért érdemes megnézetni magad, mert nekem is heges maradt a tüdőm. Ha tényleg tüdőgyuszi, akkor azzal feküdni kell(ene).
2020. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán. Nem véletlen halt meg régen mindenki benne
2020. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig esélyes. Köhögtem, fájt a hátam a bordáimnál, egyre jobban, majd elöl, oldalt szúrt, minden levegővételnél mintha tűt szúrtak volna be. Volt ez a korona izé, meg gyógyszert amúgy sem adnak rá, amúgy fekszem... De már megszünt majdnem.
2020. ápr. 14. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladás valószínűleg nem. De lehetett simán egy hörghurut is, vagy mellhártya gyulladás. Egy komoly tüdőgyulladás lázzal jár az esetek döntő többségében és nem merül ki mindössze ebben, amit leírtál.
2020. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Apum lábon kihordta úgy, hogy észre se vette.Nem köhögött, nem volt lázas,szarul se volt.Nezesd meg magad,mert tényleg nyoma maradt.Apunak is nyoma maradt.
2020. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt 17 évesen, nem volt lazam, nem voltam rosszul, kohogtem és ennyi. Kihordtam lábon.
2020. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát rázott a hideg, de max. hőemelkedés volt. Viszont a fájdalom, meg szúrás állítólag egyértelműen az. Én is úgy tudom, hogy nem muszáj magas láznak lenni... Ha az lett volna, nyilcán elmentem volna orvoshoz, de ugye háziorvos nem rendel, csak telefonon, még a lázas betegeket is elküldte, szóval...
2020. ápr. 14. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt magas lázam. Az orvos voltvszíves félrediagnosztizálni ki is lyukadt tőle a tüdőm. 2szer műtötték. Szóval nem próbálnék otthon kihordani mégegyet mert súlyos következményei lehetnek
2020. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jaj félrediagnosztizáltak engem is már párszor, 3 éve a vesémmel volt baj, minden marhaságot kitalált, de egy vér és vizeletvizsgálat, á azt hónapokig nem... Ekkor rendelt ugye az orvos, most az sem, meg azt momdta, ő veszélyeztetett, ezzel nem foglalkozik... 35 éves... Ügyeleten voltam, már be sem engedtek senkit...


Ezt meg kicsit durvának tartottam, hogy mentőt hívjak... Meg engem nem is tesztelnének, meg azzal se lennék előrébb, de nem vagyok súlyos beteg és nincs magas láz, meg nem voltam külföldön. Nem tesztelik ezeket...


Mindenesetre durva, hogy eddig sokszor voltam beteg, de ilyen nem volt és most itt a korona. Nekem már meggyőződésem, hogy az, de ki tudja...


De volt egy ismerősöm, akinek ful ugyanezek a tünetek voltak, hidegrázás, meg fájt és szű a tüdejénél, kiderüpt az van neki! Csak náluk volt rendelés. Kőrház nagyon messze van! Otthon vagyok hetek óta és javult, szóval... Meg lehet ez baromságnak hangzik, de mintha az orvosok nem is segíteni akarnának, hanem aki beteg rúgjunk bele és nem kell támogatás, vagy segítséf, de pluszban bántank, meg nem ellátni, bántani.. Nekem ez a tapasztalatom, lehet ha nem szemét lett volna az orvos, meg egyszer a sürgősségi, akkor még segítséget is kértem volna.

2020. ápr. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!